Värsked Tallinna uudised

Prügi konteinerite kõrvale jätmine on karistatav

Toimetas Silja Ratt, 17. mai 2018, 10:34

7 KOMMENTAARI

e
Elmo Ant/ 17. mai 2018, 17:08
Pöörduge koheselt palun Harju Maakohtu Liivalaia tänava Halduskohtusse! Olen üks neist kahest nn.PrügiUberi mehest, see, kes pöördus saadud trahviga halduskohtusse- jäin karistuseta ehkki teine osapool lasi annetustega kinnimaksta ja seega ka tunnistada tehtut väärteoks. Asetades nõnda kohtuniku tõsise probleemi ette. Pöörduge kohtusse ja te saate võidu! Tegemata töö on see, mis tingib prügikonteineri kõrvale tekkinud kotid! Tegemata töö Tallinna linnale 100% kuuluva firmapoolt! Ärge peljake, lisaks kaebusele, mis on tasuta, saate ka kohtult õiguse, millega mupo saab end ise trahvida- kuni õpib ära, et korruptsioon on ka see, et "omasid ei trahvita"! Aga sellega MuPo pea igapäevaselt tegelebki, nii ebaseaduslike kuid keskerakondlike autoparkijatega kui ka prügifirmaga, kes endiselt skeemitab ja vassib- kuigi skeemimeister ise olla juba tõbine!
e
Eino Taruk/ 17. mai 2018, 12:20
Linna tegematajätmine, aga hädaline on ikka ise süüdi: seisad maa peal: paha, hõljud õhus: ikka paha. Parem riku seadust, aga siis nii, et loodus ei kannataks, ehk vii konteineri kõrvale...
j
Jauram/ 17. mai 2018, 11:54
Jah, mida teha, kui avalikke prügikaste pole ja ühistute prügikastid on lukustatud-tabatatud või hoopis majakestes ...!? Tahaks olla korralik aga mitte ei saa !? Olles pannud prahi prügikasti juurde, olen ma kõik teinud, et linn puhtam oleks
e
Elan maal / 17. mai 2018, 11:15
ja prügiga sama probleem. Pidevalt tulevad tühisõidu arved kuid autost pole haisugi. Kord ei pääse sisse, kord ei saa ringi pöörata, kord on puuoks liiga suur ja madalal ja nii edasi. Käisid siis ninad kohapeal ja ei leidnud midagi mis oleks autot seganud. Konteineri kõrvalt prügi aga peale ei võeta , kui siis topelttasuga, olgugi et süüdi ei ole mina vaid nemad oma viitsimatuses. Kui tegin avalduse et tuleks kakskorda kuus siis öeldi et pole lepinguid omavalitsusega ja nemad omalõbuks ei soida. Nokk kinni, saba lahti süsteem, aga trahvima on meistrid.
h
Hm/ 17. mai 2018, 10:54
Tekkis küsimus, et kui see krdi konteiner on kuhjaga täis, kas siis pean oma prügi tuppa tagasi viima?
s
Selge!/ 17. mai 2018, 10:39
Siis pimedas ja metsa alla?!
j
just/ 17. mai 2018, 10:45
Ametnik ütles et prügi ei tohi paigaldada prügi konteinerite kõrvale ja et puhas linnakeskkond aitab ära hoida näriliste tegutsemise konteinerite ümber linnas.
Kui prügi viia metsa, siis sellega aitame kaasa , et närilised püsisksid metsas looduses ja ei tükiks linna.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee