Värsked Tallinna uudised

Tallinnas välgutas laps mänguväljakul oma eakaaslastele nuga

Liis Vaksmann, 13. mai 2018, 16:46

19 KOMMENTAARI

t
Tänapäeva mämmerdised./ 15. mai 2018, 13:58
Mis siin imestada. Nüüd on küll hala lahti aga ise te tatikad ära mämmerdanud olete! Iga asja peale on vanem võimeline õpetja, kasvataja või teise vanema maha tampima, õigustama igat oma kutsika tegu aga nüüd need samad tatipärdikud vehivad nugadega.
j
jaa/ 15. mai 2018, 11:09
kes välgutab titti, kes nibu ja mõni nuga. Igaühel oma hobi.
m
Minu lapsepõlves/ 14. mai 2018, 19:12
60 aastat tagasi või veidi rohkem. Minul oli taskunuga. Kasutasin seda pajuvile tegemisel ja teistel samasugustel eesmärkidel. Mehel peab nuga taskus olema, see oli seadus. Kui nuga ära kadus, mis sagedasti juhtus, osteti uus. Teistel külapoistel kehtis sama seis. Päris noaga kedagi ei ähvardatud. Selleks olid taskunoaga tehtud puust noad ja mõõgad. Peale selle oli taskus veel mõned tühjad ja mõned laetud püssipadrunid. Tühjaks sulatatud püssikuul sobis pilliroost vibunoole otsa, tühja padruniga sai vilistada ja täis padruniga sai lõkkes pauku teha. Kuul ei lennanud minema, padrun läks tules väikese pauguga lõhki.
a
aasta 1972/ 14. mai 2018, 18:40
oli mustamäe ehitamise aeg- ehitusplats Ekstra poe ligiduses, kus olin tädi pool külas vanematega ja ehitusplatsil mängisime sugulaste laste ja nende tuttavatega tagaajamist nagu sel ajal poisikesed ikka. Äkki oli mul ees omavanune venekeelne poisike nuga käes ja kukkus tegema torkavaid liigutusi. ega ma aru saanud, mis ta tahtis, või mis viga. No ma siis ütlesin talle fasist ja panin jooksu- see karjudes järel. Tagaajamisse haakusid veel mõned suuremad poisid ka- lõpptulemusel oli mul jalaluu puruks löödud ja kodulinna jõudsin tagasi juba kipsis jalaga.
Olge õnnelikud, et politsei mingilgi määral asjaga tegeleb- NL ajal miilits selliste asjadega ei tegelenud kuna taolist asja ei saanud olla selles sõbralikus riigis!
h
14. mai 2018, 14:53
Hea, et ainult nuga. Küll tullakse varsti relvaga. Nii toredad meie nunnukesed ja mida kõike välja ei mõtle.
k
Ka männipargi külastaja!/ 14. mai 2018, 13:43
Uudis on ilmselt TEADLIKULT poolik!
Aantud Vene pätakas on seal 2-3 koral käinud noaga vehkimas ning Eesti lapsi sõimanud, et Eesti lapsed ei tohi seal mängida! Ning antud poisi ema ei arva asjast midagi!
m
mees/ 14. mai 2018, 11:54
ja keda sa selles süüdistad ,kui mitte vanemaid kes ei suuda oma võsukesi kasvatada
d
dr. Mõngel/ 14. mai 2018, 11:09
Vaadake, kuhu on lapsed viinud neile Tanel Talve eeskujuks sättimine. Kõik lapsed on tüdrukud ja aina "välgutavad".

ü
üks ema/ 14. mai 2018, 10:06
Nonii, ei nimesid ega vanuseid pole välja toodud- jee, ikka kaitseme pätipoisse :( Artikli põhjal saan aru, et tegemist on 10-11 aastaste poistega. Politsei nagu tegelt ka piirdub sellise selgitusega: vestlesime poisiga ja vormistati vajalikud dokumendid??? Ja kõik??? Aga kooli teatamine? Missuguse karistuse saavad sellise pätilapse VANEMAD, kes ei ole osanud enda last kasvatada nõnda, et ta oskaks teiste lastega koos olla, meeskonnas käituda ja konflikte lahendada vägivallata??? See on ju jälle väga ilmekas näide lapsest, kellel vanemad on lasknud lihtsalt omasoodu KASVADA! Mida ta arvutis vaatab ja mängib ja kust "inspiratsiooni" saab- see niisuguseid vanemaid ei huvita! Kindla peale on sellele lapsel ka koolis suured pahandused ja päevik märkusi täis halva käitumise pärast...Inspiratsiooni saab selline laps totakatest ja vägivaldsetest videotest ning mängudest ja muidugi on aj aküsimus, millal seal nähtut hakkab rakendama inimeste peal, kes talle EI meeldi! Koolist välja visata sellised pätid!
n
nagu näha/ 14. mai 2018, 09:04
siis kommentaar kaob kui rääkida nii nagu elutarkused elu edasi viivad, pagana lumehelbed, saamatute põlvkond ja seda isegi siin modereerijate hulgas. Kas vanemate antud triibulised püksid tulid meelde, et oli vaja komm kustutada. Siis võta teadmiseks, et mõned lapsed ei saa sinu jutust mitte sendi eest ka aru mida sa seletad vaid mõistus lüüakse alt üles. Ja kui tuled ütlema, et see on ahistamine siis küsin kohe vastu, et kas sellise nolgi poolt näidatud noaga vehkimine ei ole ahistamine? Ärge unustage, et medalil on kaks külge.
s
see sama park/ 13. mai 2018, 22:54
Tean, et selles pargis liigub ringi ka üks hull kes otsib oma õde/venda taga. Teadaolevalt pidi see hull, ema silme all, lapse endaga kaasa viima. Õnneks seda siiski ei juhtunud ema krabas oma lapse tagasi. Sellest juhtumist minuteada politseid ei teavitatud.
m
13. mai 2018, 22:43
me lapsena mängisime ka indiaanlasi omatehtud vibude-noolte ja tomahookidega,aga meist leht tol ajal kahjuks ei kirjutanud.
n
Noast ja selle "välgutamisest"/ 13. mai 2018, 22:04
Vana hea kinnimaja kombe kohaselt torgati siis, kui "välgutaja" seda teise ihusse ei pistnud, see nuga "välgutajale" tagapalgeisse. Ka mustlastel oli selline väärt komme.
Ja "välgutamist" polnudki.
e
15. september 2018, 09:22
Ei mingit välgutamist, kohe tuleb torgati!
õ
õps/ 13. mai 2018, 19:45
Enamus inimesi ei suuda ettegi kujutada, millised on tänapäeva lapsed. Kahjuks on pea täiesti ära kadunud komme, kus täiskasvanud tänaval suitsetavaid-ropendavaid-üksteist peksvaid lapsi korrale kutsusid. Miski poleks nagu enam kellegi probleem.
Lapsevanemad tänapäeval teevad lapsi ainult toetuste pärast. Kasvatajat neist ei ole. Seetõttu peaks kasvatusprotsessi sekkuma iga inimene, kelle arvates midagi valesti on. Teismelisi kasvatada on juba hilja, kuid väikesi lapsi peaks küll õpetama ja keelama-käskima.
E
.../ 16. mai 2018, 09:34
Elan Inglismaal ja siin on sama, karjuvad tänavatel, ei kuula vanemaid, lapsed teevad mis tahavad, bussis istuvad nagu vanad ässad pakkumata istet vanainimestele, seisavad bussis seljakotid seljas ja ei tule selle pealegi, et viisakas oleks kott seljast võtta mitte hõõruda vastu teisi reisijaid ja kallid emmed ja issid lubavad kõike teha... las,aga karjuvad, peksavad, räägivad halvasti jne 😮 ... kui mina koolis käisin õpetati elementaarseid viisakuisi, kodus alati räägiti mis on ok ja mis mitte ning sama räägin ka oma tütrele kuidas olla viisakas teistega.
p
pragma/ 13. mai 2018, 19:16
probleemi algus on see, et kui laps annab teisele lapsele molli, siis äärmisel juhul vibutatakse näppu..
annab täiskasvanu teisele molli, saab krim karistuse kaela..
lastega tuleb käituda samamoodi - teise inimese löömine lõpeb ALATI politseis..
karistamatuse tunne on selle asja nimi..
n
nojah-le/ 13. mai 2018, 17:24
Miski vana ja toimiv ei lähe enam loosi.

7
70+/ 13. mai 2018, 17:15
See on eeskuju, mis maailmas toimub, vehitakse nugadega kogu maailmasa.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee