Linnaleht

Meistrite liiga finaali Vabaduse väljakul ei näe 

Kristjan Roos, 10. mai 2018, 15:15
Ragnar Klavan sekkus vahetusest mängu mõlemas meistrite liiga poolfinaalmängus. Foto: Reuters/Scanpix
Kuigi aeg-ajalt on jalgpalli suuri mänge näidatud ka Tallinnas Vabaduse väljakul, siis Eesti Jalgpalli Liidu avalike ja koostöösuhete osakonna juhataja Mihkel Uibolehe sõnul 26. mail toimuvat meistrite liiga finaali seal ei näe.

Teadupärast on Kiievis toimuv finaal eriline, sest Liverpooli rivistuses mängib ka Eesti parim jalgpallur Ragnar Klavan. „Oleme eelnevatel aastatel jalgpalli ülekandeid näidanud ning korraldaja on olnud Eesti Jalgpalli Liit või mõni sellega seotud organisatsioon. Ülekande näitamiseks on vajalik avaliku ürituse luba, mida saab taotleda avalike kogunemiste infosüsteemi kaudu. Korraldaja on hoolitsenud selle eest, et Vabaduse väljakul oleks ürituse ajal tagatud turvalisus ja hilisem koristus. Samuti muretsenud ülekande jaoks vajalikud litsentsid. Praegusel juhul ei ole ükski potentsiaalne korraldaja meie poole pöördunud,“ märkis Linnalehele Tallinna teabeosakonna juhataja Elo Eesmäe.

Samas saab finaali ikkagi suurelt ekraanilt näha, sest kinoketi Forum Cinemas Tallinna, Tartu ja Viljandi kinod kannavad seda üle. „Suur kinoekraan ning kvaliteetne pilt ja heli loovad parima võimaliku kogemuse, mida väljaspool staadioni on võimalik pakkuda,“ märkis Forum Cinemase programmijuht Tõnis Lõhmus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee