Dilaila

Armukadeduse uss tuleb urust välja 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 10. mai 2018, 14:58
Ühe mu sõbra vanemad kohtusid põhikoolis, läksid siis koos samasse ülikooli sama ala õppima, seejärel koos samale alale tööle ... ja kui 20 aastat hiljem tuli aeg töökohta vahetada, läksid muidugi koos samasse firmasse.

Kusjuures ema oli isa boss, nii et too ei saanud vassida ka, miks ta mõnel päeval hilines. Enivei, kui nad pensionile läksid, tuli välja, et hoolimata iga päev ninapidi koos olemisest oli isal kogu selle aja ema assistendiga afäär ja isegi ühine laps!

Miks ma sellest kõigest aga jahvatan? Sest mu kutt on sellest nädalast meie firma klient! Seega näeb ta nüüd oma silmaga inimesi, kes talle seni minu suu läbi tuntud kui Seksi-Kristi, Peeru-Mati ja Perv Piret.

Kuid probleemi, mis selle olukorraga tekkis, ma ette näha ei suutnud. Enda arvates olen alati professionaalsuse etalon. Kuid pärast seda, kui ta päeva meie kontoris veetis, mossitas ta õhtul lauas nagu jäätise maha pillanud laps.

„Kas kõik on okei?“ julgesin lõpuks küsida.

„Peeru-Mati on sinusse armunud! Ja sa annad oma käitumisega sellele veel hoogu! Poleks arvanud, et minu enda naine nii lõdva püksikummiga on! Ja miks sa alati neid liibuvaid teksasid kannad? Kõik vaatavad sind! Mis see minu kohta ütleb?“

Poleks arvanud, et minu enda mehel on nii vähe enesekindlust! Ilmselt arvas ta, et räägin tööl ainult teiste naistega ja kui mõnelt meeskolleegilt midagi vaja on, siis suhtlen temaga kirja teel, ja et jumala eest silmsidet ei tekiks! Huvitav, kas pean järgmisel nädalal burkas tööle minema?

Ootan huviga, millal mina tema kontorisse lähen, ja milliseid liibuvates teksades naisi tema vaatab!

Ahjaa, kas olete juba kuningliku pulma palavikus? Mulle meeldib, kui kihvtilt Meghani isa Mehhiko internetikohvikutes pulmaks valmistub, näiteks guugeldades, millistel teemadel kuningannaga vestelda sobib.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee