Dilaila

Mida nad tegelikult mõtlevad? 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 26. aprill 2018, 16:57
Me ei tea kunagi, mis meie vestluskaaslase peas tegelikult toimub, sel ajal kui ta üritab endast korralikku muljet jätta.

Aga mõnikord annab ta sellest üsna selgelt aimu. Ja kui ta väidab, et ütles midagi kogemata, siis oma käitumise pealt tean juba ise, et see pole tõsi!

Mul on nimelt üks klient, kes on täielik sekspomm. Natuke tõmmu jumega, pikk, heas vormis, pruunid silmad, ning lõhnab superhästi. Hakkasin isegi tema eeskujul Paco Rabanne’i meesteparfüümi kasutama, sest kes ei tahaks nii hästi lõhnata!

Enivei, alati kui tean, et kohtun sel päeval temaga, ärkan hommikul pool tundi, või mis, ikka terve tunni varem, teen soengu, otsin kapist välja kõige seksikama pliiatsseeliku... Ja üritan kohtingu, khm, vabandust, see tähendab ikka kohtumise ajal mitte liiga pikalt talle otsa vaatama jääda. Aga mis keelel, see meelel, ja vastupidi.

Sel nädalal tulin lagedale sellise lausega: „Ja siis teisipäeval võin tulla sinuga lavale kaasa seksima!“

Loomulikult ei jäänud see tähelepanuta! Mina läksin näost punaseks nagu tomat, tema aga säras nagu jõulutäht, sest nüüd teadis ta kindlalt, millest ma talle otsa vaadates mõtlen. Loomulikult tahtsin öelda „sekundeerima“, „lavale sekundeerima“!

Nüüd mõtlen tagantjärele, mille peale mõtles koolis meie poiste kehalise kasvatuse õpetaja, kui ta tüdrukutele mõnikord tundi andes koguaeg „seks“ ütles. „Seks korraks lõpetame siis tunni!“ ja sarnaseid asju kuulis temalt pidevalt.

Kinnisvaramaakler ütles mulle kunagi kortereid näidates mitmel korral „pinnad“ asemel „rinnad“. Juhuslikult kandsin väga avara dekolteega pluusi. Aga jah, nüüd tean, et midagi ei tule keelele kogemata.

Ahjaa, kas te Kim Kardashiani selle nädala pilte nägite? Poleks ette kujutanud, et keegi võib alasti ning üleni saviga kaetuna nii hea välja näha!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee