Värsked Tallinna uudised

VIDEO | Mustamäel leiti pargist pomm (2)

Ohtuleht.ee, 19. aprill 2018, 15:42
 .facebook.com/MustamaeLinnaosa
Neljapäeval avastas Mustamäe linnaosa valitsuse koristusbrigaad Lepistiku pargis lõhkekeha. Kohale kutsuti politsei pommirühm.     

„Kella poole kolmeks sai olukord Lepistiku pargis jälle kontrolli alla,“ kinnitab linnaosa vanem Lauri Laats, kes ka ise koha peal viibis.

„Tahan väga kiita meie politseid, kes tegutses kiirelt ja operatiivselt, väga professionaalselt. Demineerijatel õnnestus lõhkekeha maa seest välja kaevata ja minema toimetada, kogu selle aja oli kohal ka kiirabibrigaad, nii et ala oli turvatud. Loomulikult sai linnakodanikke kohe sotsiaalmeedia kanalite kaudu hoiatatud ja kutsutud üles Lepistiku pargi piirkonda vältima.“

Millega täpselt oli tegu, ei oska linnaosa vanem öelda. „See informatsioon on politseil, nii et ootame ära, mis sealt kuuleb.“

2 KOMMENTAARI

a
ab 19. aprill 2018, 22:57
Ja ma mõtlesin, miks kuusas nii vaikne on!
n
nõnda on lood 19. aprill 2018, 18:01
Selles piirkonnas ja sealt haiglate ning Sütiste parkmetsa poole minnes ollakse vanade sõjamoonaladude alal, sealt on leitud nii esimese kui ka teise maailmasõja aegset laskemoona, nüüd küll märksa harvemini kui veel viisteist aastat tagasi. Nii et pole ime, kui üht-teist ikka välja tuleb.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee