Dilaila

Nagu loomad (1)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 19. aprill 2018, 15:16
Olin hiljuti sõbrantsil külas, peamiselt ta kasse vaatamas. Mis värk muide naistel üksteise kassidega on?

Kui mu Valgas elav sõbrants endale uue miisu võttis, sõitsime meie neljakesi talle külla uut neljajalgset vaatama. Ning too oli enamiku ajast peidus või magas nagu kassidel kombeks.

Enivei, sõbrantsil on kaks kassi, emane ja isane. Sõbrants oli kööginurgas veini valamas, kui isane kass emase tagumikku nuusutama hakkas. Okei, loomade tervitused jne, mõtlesin. Siis aga märkasin, et ta mitte ainult ei nuusuta, vaid lakub oma õe tagumikku! Ning naiskiisu oli sellega ilmselgelt rahul. Kui seda sõbrantsile mainisin, ei saanud ta mu šokeeritusest aru: „Oot, aga kas teie kodus ei olegi seda proovinud vä?“ Mida, panna koduloomad pärast tualetis käimist teineteist intiimsetest kohtadest puhastama?

Ei, selgitas sõbrants, nüüd teevad seda ka inimesed, ja see pidavat juba täiesti meinstriim olema. Noh, ma olen küll välismaa naisteajakirjadest lugenud, et peaks oma kallima tagumikule rohkem tähelepanu pöörama. Aga mõtlesin, et see on midagi sellist, mida ajakirjanikud pastakast välja imevad, ja siis sõpradega kihla veavad: „Vaatame, kas keegi päriselt ka seda teeb! Hakkame veel sel teemal regulaarselt nippe jagama!”

Selgus, et ma olen ikka täielik pipar ja vanaema. Sõbrants tõi minu tagantkannustamiseks (hm!) välja oma seksmänguasjade kollektsiooni ja selgitas, mida ta erinevate asjadega teeb. Tuleb välja, et ta eraelu paneks isegi ilmselt dominaatriksi punastama. Piitsade ja nahksadulatega asi alles algab. Kui ta mulle videoid näitama tahtis hakata, tuli mulle meelde, et pidin ju hambaarsti juurde minema. Tõepoolest, istuksin parema meelega hambaarsti piinatoolis. Kahju, et ma enam sõbrantsi nunnusid kasse mõnda aega ei näe!

Ahjaa, kas teil on mõni jook, mida te ainult oma kallimaga joote? Meie hakkasime hiljuti vermutit jooma, ning selle kellegi teisega koos tarbimine võrduks petmisega!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee