Dilaila

Mis su number on? 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 12. aprill 2018, 16:40
Ei, mitte telefoninumber!

Mu sõbrants kohtas nimelt hiljuti ühte meest. Mees on hõberebane – umbes 50 kandis, riietub hästi ja jookseb maratone. Sõbrantsi arvates on ta väga seksikas, aga samas on ta ka veendunud, et teeb mehele peaaegu „teene“ temaga kohtamas käimise näol. Sest ega ta nii kuuma hilistes kahekümnendates tibi muidu väga ei leiaks küll, eks! Võib-olla mõne kobeda 40-aastase, aga see on juba teine tera.

Enivei, kui nad siis ühes veinibaaris teineteist tundma õppisid, otsustas sõbrants välja tulla otsekohese küsimusega: „Ja kas sa oled kunagi ka mõne välismaa naisega kohtingul käinud?“

Loomulikult ootas ta sellele eitavat vastust. Kui sa just Maicel Uibo pole, kes ülikuuma kariibi olümpiavõitja maha joosta on suutnud, siis kui paljud Eesti mehed ikka näiteks mõne temperamentse brasiillanna ära rääkida suudavad?

Mees asus siis vastama: „Hm, las ma mõtlen... (Siin ootas sõbrants viie sekundi jooksul vastust, et ta eks oli võib-olla pooleldi venelanna ja see on kõik.) Noh, ühe Etioopia tüdrukuga käisin väljas... Aga see poleks nagunii kestma jäänud, sest ta oli abielus. Oli ka üks väga kena Colombia tüdruk, pesumodell. Muidugi mõned rootslannad ja soomlannad... Venelannad meeldivad mulle ka väga, ning grusiinid... Oh! Kunagi oli üks tõsisem suhe ühe poolatariga. Hm ... Läti, Leedu, Ukraina ... Austraalia! Mmm, ja Argentina...“

„Oot, kui palju sul neid naisi olnud on?“ imestas sõbrants siiralt.

„No kuule, maailma peab ju ikka nägema ja elukogemust otsima, eks! Ja kuidas sul sellega on?“ küsis ta.

Sõbrants pomises midagi vastu, et eksi vanaema oli vist venelane, ja võttis suure sõõmu punast veini.

Ahjaa, mida te punapeadest arvate? Mulle nad seni eriti ei imponeerinud, kuid hiljuti meile tööle tulnud eksemplar on ikka päris kompu!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee