Dilaila

Gucci saabaste karma 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 5. aprill 2018, 14:23
See juhtub igas suhtes varem või hiljem ... nädalavahetuse reis. Niisiis helistas mulle enne lihavõtteid paanikas sõbrants ja peaaegu kriiskas telefoni: „Marko kutsus mu nädalavahetuseks Rootsi! Issand, mida ma nüüd teen?!“

„Aga kas see pole mitte see, mida sa kogu aeg tahtnud oled?“ ei saanud ma aru.

„Nojah, aga ... see tuli nii äkki! Ma pole üldse valmistuda saanud!“

Pean vist siinkohal ära mainima, et sõbrants pole mingi paanikabeib. Ta töötab hoopis valitsuse heaks ja käib vähemalt kord kuus Brüsselis. Nii et üks väike nädalavahetus võõrsil peaks olema talle sama mis poes piima ostmine. Aga nagu kohe teada sain, eksisin karmilt.

Muidugi pani sõbrants alustuseks kinni koha kosmeetiku, juuksuri, massööri ja maniküürija juures. Seejärel lasi ta kõik kehakarvad eemaldada.

„Aga kas Marko pole sind enne alasti näinud?“ uurisin imestunult.

„Ta pole kunagi hommikul minu kõrval üles ärganud!!! Mis siis, kui ta hommikul üles ärkab ja minu meigita nägu nähes karjuma hakkab?“

Enivei, nüüd oli sõbrants juba mu ukse taga, sest meil oli kindlasti vaja poodlema minna, et osta talle uus kohver, uus kevadgarderoob, uus aluspesukollektsioon... Ning kõige tipuks tahtis ta mu Gucci saapaid laenata!

„Kas sa teed nalja? Ma ei annaks neid isegi surmaähvardusel kellelegi!“

„No siis võid tead kuhu minna!“ teatas ilmselgelt närvivapustuse äärel sõbrants ja lõi mu enda korteriukse mu näo ees kinni.

Enivei, kuulsin hiljem, et ta murdis poes jalaluu ning seksikas nädalavahetus Stockholmis möödus karkudel. Vaat mis juhtub nendega, kes mu Gucci saapaid himustavad!

Ahjaa, mina hakkan suvel rannavõrkpalliliigat mängima. Kas saab olla paremat ettekäänet enda elu vormi viimiseks, kui et keegi väljaku ääres sind bikiinides sportimas jäädvustab?

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee