Dilaila

Kõik eksid tahavad mind tagasi! (1)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 28. märts 2018, 16:59
Nii, eile sattusin eriti veidrasse situatsiooni. Nimelt käisin oma mehega auhindade jagamisel, kus ka mina nomineeritud olin.

Tseremooniaks aga saabusid kohale … minu Itaalia eks, minu Narva eks ja minu hull eks.

Paar päeva enne galat läksid asjad täiesti hulluks. Nimelt oli Itaalia eksil mu number endiselt alles ning äkki hakkas ta mulle meeleheitlikult sõnumeid saatma. „Tšau, kallis! Nägin, et sa saad auhinna ja näed endiselt täiesti uskumatu välja. Ma olen sinu peale nii palju mõelnud! Tahad, tule minu juurde, ma teen sulle antipasti’t ja pasta’t ja pizza’t ja Proseccot!“ Nii kõlas tema põhiidee, kommunikeeritud läbi kümnete sõnumite. Miks itaallased alati naisi toiduga võrgutada püüavad?

Enivei, läksin mänguga natuke kaasa – ilusate meeste tähelepanu on ju ikka tore egolaks! Kuni mulle meelde tuli, miks ta on eks.

Igal öösel umbes kell 2 saatis ta mulle kõik kergelt pornohõngulised „naljakad“ videod, mida parajasti internetis jagati. Igatahes sattus mu mees neile videotele peale ja lubas tolle eksi galasaali parklas ette võtta.

Lõppeks aga olime ühes ruumis mitte ühe mu eksi, vaid koguni kolmega. Ja tuleb välja, et armastus teeb ilusaks – sest nüüd, kui olen endale „selle õige“ leidnud, tahavad nad kõik mind tagasi! Ning mu mees arvab äkki, et olen mingi räme lits, kes on poole Eestiga maganud. Või mis, isegi poole Euroopaga!

„Ja kust sina Dilailat tead?“ küsis ta kolmandat korda õhtu jooksul. „Ah, me deitisime!“ teatas järjekordne mees ja pöördus siis minu poole. „Äkki tahaksid sel reedel dringile tulla? Sa näed isegi parem välja kui vanasti!“

Ahjaa, kuldse narmastega minikleidi ostmine pole kunagi hea idee, isegi kui see moes on! Või noh, proovige seda laupäeva öösel kell kolm Viru tänaval kanda ja vaadake, mis juhtub...

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee