Värsked Pärnu uudised

Vanalinnas tervitatakse kevadet kübaratrikiga  

Linnaleht, 28. märts 2018, 16:54
Kübarameister Marge Iilane tutvustab kevadhooaja kübaratrende. Foto: Laura Oks
Laupäeval kella 12–18 toimub Pärnu vanalinnas kevadpidu. Just sel päeval puhkevad parimate pakkumiste ja põnevate toimetamistega õide paljud vanalinna poed, ärid ja kohvikud.

Café Grandis algab kell 16 üritus „Kübaratrikk“, mis pakub kevadest inspireeritud silmailu ja maitsenaudinguid. Kübarate ja juukseaksessuaaride moode tutvustab ja esitleb kübaradisainer Marge Iilane, kes on saanud baasväljaõppe Londonis maailmakuulsa kuningliku kübarameistri Rose Cory käe all. Moest kirevas vahuveinide maailmas kõneleb veinitundja Kristel Voltenberg, kes oma Mulligaleristi blogiraamatus koondab mõtteid kunsti ja kultuuri, eeskätt toidu- ja joogikultuuri teemal, millest suur osa pühendatud autori suurele kirele – šampanjale. Indrek Kant Habanos Nordicu Eesti filiaalist tutvustab kohalolijatele kõike, mis puudutab sigarite ajalugu, valmistamise etappe ja sigarikultuuri seda poolt, mis hõlmab hoiustamist, süütamist ja nautimist. Naised ja kübarad, mullid jm toob kaunitel maalidel külaliste ette kunstnik Tiina Ojaste, kes paotab salaukse ka oma inspiratsioonimaailma.

Pärnu Pildikoja fotoateljees on avatud retrofotosalong, kus saab teha stiilset perepilti. Lisaks peetakse väike fotoorienteerumine Rüütli tänaval. V-Butiik kostitab pisemaid põnne loome-, maius- ja liikumisrõõmuga. Tantsib rahvatantsuansambel Savijalakesed ja plaati keerutab Elmu Sadulsepp.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee