Dilaila

Oh ajad, oh kombed! 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 22. märts 2018, 15:31
Minu arvates on meie tänapäeva kohtinguelu ikka väga igav. Istud kodus ekraani ees ja tipid sõnumeid, kuni keegi sulle külla tuleb. Peaaegu nagu internetipoes tellimuse tegemine. Ei mingit romantikat ega vapustavaid lugusid.

Eelmisel nädalavahetusel pärast perega sushikohas käimist jäime mingil põhjusel mu onuga diivanile telekat vaatama ja viskit jooma, samal ajal kui teised magama kobisid. Onu on üle linna tuntud kui playboy, kes mitme kuulsa laulja ja näitlejaga rida ajanud. Olen kindel, et isegi nüüd, kuuekümnendates, käib ta superstaari-saate tähekestega ööklubis, ehkki ta ise seda eitab.

Ja nii hakkas ta mulle paari klaasi järel oma lugusid rääkima.

„Ma meeldin naistele, kuna olen diskreetne. Nemad saavad, mida tahavad, aga kui keegi pärast küsib, eitan kõike!

Kunagi oli mul suhe ühe ukrainlannaga. Saime väga hästi läbi ja ühel õhtul küsis ta minult: „Kas me ei abiellugi?”

Mina polnud selle peale mõelnudki, aga vastasin siis, et miks mitte, võib ju kah.

Mul oli sel ajal väga ilus saksa lambakoer. Too naine aga teatas mulle, et temaga koos elamiseks pean koerast lahti saama. Mina teatasin selle peale, et lahkugu parem hoopis tema, kui koer teda häirib. Ilus majesteetlik loom, eks!

Noh, aastad möödusid ja mul tekkis suhe rootslannaga. Ühel päeval tulime minu juurde ja leidsime eest ... tollesama ukrainlanna diivanil ihualasti tukkumas! Ju tal oli siis mu kodu varuvõti ja ta oli otsustanud mind üllatada! Rootslanna läks muidugi hulluks ning hakkas karjuma, et olen jätis ja mida kõike muud. Ukrainlanna aga tegi ettepaneku, et mis siin ikka kiselda, lähme parem magamistuppa, voodi on ju kõigi jaoks piisavalt suur. Nii elasimegi mõned kuud õndsalt koos. Mina olin igatahes väga rahul!“

Nüüd on vist selliste situatsioonide jaoks olemas Tinder Pool? Onu majast läbi juhtunud külalisi vaatan ma igatahes uues valguses!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee