Dilaila

Unenäod ja päriselu 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 15. märts 2018, 15:59
Kas olete kunagi oma kallimat unes näinud? No kes ei oleks, eks. Üks mu sõber hoopleb isegi sellega, et on võimeline unenäos aru saama, et see on uni, ning hakkab siis ise toimuvat kontrollima. Muudab oma tüdruksõbra Jennifer Lawrence’iks näiteks.

Enne kui mina oma kutiga päriselt väljas käima hakkasin, nägin teda unes ja seal juhtus nii mõndagi. Seega olin juba veendunud, et ta on maailma parim suudleja, kannab tumesiniseid pidžaamapükse ning näeb särgita uskumatult hea välja. Loomulikult rääkisin ka sõbrantsidele täie veendumusega, kui hea keha tal on ja mida kõike ta voodis teha oskab.

Kui ma teda esimest korda päriselus särgita nägin, siis ütleme nii, et unenägu ei vastanud reaalsusele. Loomulikult olen ta vahepeal jõusaali saatnud ja kohupiimadieediga vormi viinud. Ning läks ikka päris mitu nädalat, enne kui ta aru sai, mis naistele meeldib ja mis mitte. Aga tumesinised pidžaamapüksid tal tõepoolest olid!

Mu sõbrapoiss rääkis, et mõned naised võtavad unenägusid veel tõsisemalt. Ta ärkas ühel hommikul oma tüdruksõbra karjumise peale: „Kuradi oss, miks sa mind ei kaitsnud?!“

Tšikk tagus teda vastu rinda ja hüsteeritses. Kutt ei saanud mitte midagi aru.

„Nad ju röövisid mu ära!“

Asjaolud ei tundunud ikka veel selgemad. Kui tibi natuke maha rahunes, tuli välja, et ta oli unes näinud, kuidas nad kutiga mööda tänavat patseerisid. Äkki peatus nende kõrval must akendeta kaubik, välja tulid kaks tüüpi ja tirisid tüdruku sisse. Ning mu sõber seisis seal nagu möku ning lihtsalt lasi sellel juhtuda.

Tibi korjas asjad kokku, teatas, et ei taha minu argpüksist sõpra enam mitte kunagi näha, ja astus uksest välja. Vaat nii!

Ahjaa, kandsin hiljuti rohelisi pükse punase jakiga. Ja mõtlesin, miks seda kombinatsiooni rohkem ei näe. Kuni sain aru, et näen välja nagu jõuluvana abiline. Pärast seda ootasin päeva lõppu pikisilmi!

Samal teemal

18. märts 2018, 20:54
Mida su unenäod päriselt tähendavad: psühholoog selgitab seitsme enamlevinud unenäo tähendusi

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee