Dilaila

„Misasja, sa polegi ta eksi veel stalkinud?“ 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 8. märts 2018, 15:11
Käisime sel nädalal sõbrantsiga ilusalongis. Ukse peal öeldakse küll, et seal lõigatakse vaid juukseid ja lakitakse küüsi, aga tegelikult...

Sõbrants on juba aastaid seal käinud ja tema kosmeetik teab ta elu kohta kõike, näiteks seda, millistes piirkondades ta eksil karvad kasvavad.

Enivei, sõbrants on nüüd vallaline ja leidnud endale uue mehekandidaadi, kellega kohvi joomas käia. On ainult üks probleem: mehel on kallim juba olemas. Ta on seda mokaotsast maininud, aga ilmselgelt on mu sõbrants parem variant. Eks mees ilmselt vaatab, kas saab mu sõbrantsi pikaajalise lepingu peale panna, et siis teine maha jätta. Ei saa ju enne vanasse kaevu sülitada, kui uus valmis, eks? Sorri, Karin, et ma sind siin kaevuga võrdlen!

„Aga kas ta on ilus? Kas ta on temavanune või noorem? Kui kaua nad koos on olnud?“ uurib kosmeetik.

„Mul pole õrna aimugi, ma ei tea isegi ta nime!“ ütleb sõbrants ohates.

„Misasja, sa polegi teda veel sotsiaalmeedias stalkinud?!? Kas sa ta eksi ikka oled näinud?“

„Jajaa, ta eks on piltilus, kuigi bitšib tema kohta pidevalt Facebookis.“

„Okei, aga kui tal tüdruksõbraga ühiseid pilte pole, siis järelikult ei saa see asi väga tõsine olla! Enivei, sa pead vaatama, kes kõiki tema pilte like’inud on. Ning sa tead, kuhu ta viimati reisinud on. Kui sa näed ühes nende naiste profiilidest pilte samal ajal samas kohas, siis sa tead, et see on tema!“

Ning terve ilusalong kogunes mu sõbrantsi telefoni ümber, et teda detektiivitöös aidata. Eks varsti teab kosmeetik uuegi mehe kohta vast rohkem kui mees ise.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee