Dilaila

Kas komplimentide aktsepteerimine on juba seadusvastane? 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 22. veebruar 2018, 15:42
Ärkasin neljapäeval väga paha tujuga ega tahtnud voodistki välja tulla. Olin eelmisel ööl teinud kella kaheni Powerpointi presentatsiooni ja pärast nägin õudusunenägusid sellest, kuidas suudlesin oma praegust kutti, kes moondus suudluse ajal mu eksiks!

Enivei, pärast juurdlemist, kas peaks töölt vaba päeva võtma, otsustasin siiski voodist välja roomata. Panin endale vaevaliselt mingi meigi näkku ja suundusin tänavale. Äkki peatas mu kamp soliidses eas härrasid. No pealtnäha umbes 75-aastased.

„Jumal küll, Heino, no vaata ometi seda tütarlast!“ deklameeris üks. Olin juba kindel, et kohe tuleb mingi veider moraliseeriv kommentaar, et ühel korralikul naisterahval ei kõlba päevasel ajal võrksukki kanda, või midagi sarnast.

„No Hardi, ta on ju täielik printsess! Nagu moeajakirja kaanelt maha astunud!“ kommenteeris teine.

„Teate, preili, kui meie oleksime teie vanused, peaksin praegu siinsamas oma kamraadidega poksimatši maha, et teiega kohvikusse minna!“ teatas kolmas.

„Jah, aga nüüd oleme sellises seisus, et teie olete küll paganama seksikas, aga teil pole meie kui meeste vastu huvi, ja meie ei suuda enam puht füüsiliselt teiega midagi teha!“ paljastas neljas.

Olin seisma jäänud ja kuulasin vanameeste naljakat etteastet täiega itsitades.

Põhimõtteliselt on tegu ju ilmselge seksuaalse ahistamisega päise päeva ajal. Viimane onu ütles isegi selgelt välja, et kui tervis lubaks, kutsuks ta mu enda juurde „kohvi jooma“. Kuna aga nende lõõpimine oli nii absurdkoomiline, oli minu pahur tuju kui peoga pühitud.

Vanaisad, kui keegi on ikka nii ilus nagu mõni 1920-ndate filmistaar – ärge end vaos hoidke, eks!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee