Dilaila

Sakslaste paljastused (2)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 15. veebruar 2018, 13:58
Hiljuti käisime taas koolitusel. Need mulle meeldivad – mõned tunnid päevas konverentsiruumis ringide ja ruutude joonistamist, ja sinna juurde ülimugav hotellituba, mõnusad söögid-joogid, õhtused veiniklaasid. Ning kõik see firma kulul!

Seekord otsustas boss kutsuda koolitajaks ühe täitsa kena sakslase. Ta ei võtnud ilmselgelt arvesse, khm, kultuurilisi erinevusi!

Hotellis oli spaa, ning loomulikult kasutasime töösõbrantsiga võimalust seda nautida. Käisime ujumas ja otsustasime veidikeseks soome sauna mõnulema minna. Sõbrants läks esimesena sauna, mina jäin veel juuksemaski tegema. Tahtsin juba hommikumantli seljast võtta ja astusin paar sammu sauna poole, kui nägin sauna poole suunduvat, noh, üht perfektse kehaga meest! Tõepoolest, nii ilusaid mehi näeb harva, ent eriti üks detail tõmbas mu tähelepanu ja ma jäin tardunult teda vähemalt viieks sekundiks passima. Ta oli nimelt täiesti alasti!

„Servus!“ tervitas ta mind ehtsaksalikult ning astus sauna.

Mina otsustasin saunatamise edasi lükata, kuid mu sõbrants pikutas juba laval. Niisiis oli ta sunnitud palja sakslasega viisakalt vestlema, teeseldes, et kogu selles olukorras pole midagi imelikku. Ning sessiooni lõpuks otsustas tüüp ta õhtul linna veini jooma kutsuda! No kuidas sa sellest ikka keeldud, eks, kui teine inimene alasti sinu ees seisab ... sõna otseses mõttes! Ja lisaks tead juba ette, et ta varustusega on kõik vägagi korras. Elagu freie Körperkultur!

Nende kudrutamisele pani kiire lõpu sauna sisenenud väike tüdruk, kes kilkas kõva häälega üle terve spaa: „Emme, saunas on palja tilliga onu!!!“

Järgmisel päeval koolitusel istudes ei suutnud ma lõpetada instruktori riieteta ette kujutamist. Muigasime sõbrantsiga terve hommiku.

Ahjaa, kui su töökaaslane sind valentinipäeva õhtul töömeilidega pommitab, siis kas see on meeleheitlik külgelöömiskatse?

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee