Linnaleht

Kaljuveer: ennustan Eestile 6. kohta 

Kristjan Roos, 8. veebruar 2018, 15:29
Marko Kaljuveeri sõnul tulevad olümpiaülekannete reklaamid lühikesed.  ALDO LUUD
Legendaarsele spordiajakirjanikule, Eesti Meedia peaprodutsendile Marko Kaljuveerile on Pyeongchangi olümpiamängud erilised, sest paljuski tema vastutada on Kanal 2 ja Kanal 12 olümpiaülekannete ladus sujumine.

Spordisõprade jaoks on seekordne olümpia teistsugune, sest tavapärase ETV asemel näeb ülekandeid erakanalitest. Eesti Meedia peaprodutsent Kaljuveer rahustab aga spordisõpru ja lubab, et telepildi kaudu saab olümpiast osa traditsioonilisel moel, nagu varasematel aastatel.

„Kõik on nii nagu alati: otseülekanded meid huvitavatest aladest ja seal, kus on eestlased. Ehk kõik see, millega harjunud oleme – laskesuusatamine, suusatamine, suusahüpped, jäähoki, lumelaud, freestyle, kiiruisutamine, kahevõistlus,“ märgib Kaljuveer Linnalehele.

Samas on paljudel meeles, kuidas TV3 reklaamipausid Rio olümpiamängude kergejõustikuvõistlustel rikkusid nii mõnegi spordihuvilise elamuse. On tõenäoline, et Pyeongchangi ülekannetega siiski nii ei lähe, sest Kaljuveeri kasuks räägivad pikad kogemused. „Reklaamid tulevad lühikesed. On teatud alad, kus on reklaamipauside jaoks lausa kohad ette nähtud, et maailma telejaamad saaksid sinna reklaami mängida. Loodan ja arvan, et probleeme ei tule. Üldiselt peaks reklaam täiendama ülekannet. Neid ei mängita olulistel kohtadel, see ei tule kõne allagi!“ lubab spordiajakirjanik.

Ja lõpuks, milline on Kaljuveeri ennustusel eestlaste parim koht? „Pean ütlema, et ootan väga paljusid alasid. Olümpia on põnev, ettearvamatu. Eestlaste parima koha eest hoolitsevad kas Kristjan Ilves või laskesuusatajad. Ennustan kuuendat kohta,“ vastab Kaljuveer.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee