Dilaila

Lapsesuu ei valeta 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 1. veebruar 2018, 16:32
„Sinust ja mu issist võiks saada suurepärane paar! Ma näen küll, kuidas ta sind vaatab!“ teatas mulle töökaaslase 17-aastane tütar, kes on parajasti meie juures kontoris paar päeva töövarjuks.

Tavaliselt saab teismelise suust suure vaevaga mõne sõna välja tirida, temal aga jätkub arvamusi iga asja kohta. Muuseas on ta juba küsinud, kui vanalt ma süütuse kaotasin, ning näidanud mulle pilte, mida ta poiss-sõber talle saadab – loomulikult pole need kõige tsensuursemad, ja ma ei taha neid päris kindlasti näha, aga ta lihtsalt paneb oma iPhone 7 mulle ettehoiatamata nina alla.

No igal juhul mõned teismelised on tõeliselt veidrad. Oleks ju normaalne, et kui ema ja isa lahutavad, siis ei luba laps ühtegi vastassoost inimest nende vanema lähedusse. Lisaks on tollel mehel kallim.

„Jah, aga tead, ta pole mu isa jaoks piisavalt hea. Ta on täpselt nagu mu ema, tahab, et isa talle kalleid kinke ostaks ja muidu tema eest hoolitseks! Mulle on siiski vaja koju positiivset eeskuju! Naist, kes tööl käib ning ise oma tegude ja tuleviku eest vastutab!“ raiub plika surmtõsiselt.

Debatt tekitab minus juba sportlikku huvi.

„Aga mis ma siis oma kutiga teen, kui ma su isaga kohtingule lähen?“ uurin ma naljaga pooleks.

„Kas sa mu papsi ujumispükstes oled näinud? Tal on super kõhulihased! Peale selle ütles ta mulle, et kavatseb hiljemalt viie aasta pärast selle firma peadirektoriks tõusta. Ning tahab kunagi Barbadosele pensionile jääda. Kas sinu kutil on sinuga samal tasemel ambitsioonid? Tead, kui esimene armumine otsa saab, siis on kõige olulisemad just ühised väärtused! Oma kutiga ma juba tunnen seda, oleme varsti kolm kuud koos olnud ja hormoonid enam nii ei mölla! Noh, mis sa arvad?“

Arvan, et see neiu peaks alustama suhteblogi. Ja olen nüüd ebasobivalt palju aega ta isa kõhulihaste ettekujutamisele eraldanud...

Ahjaa, mu sõbrants oli sel ajal ilusalongis, kui sealt kuuldavasti 80 tonni väärtuses aparaate rööviti. Kartis veel, et võetakse pantvangiks! Nüüd peab ta selle asemel politseisse tunnistust andma minema.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee