Dilaila

Karikakramängud 

Dilaila dilaila@linnaleht.ee, 18. jaanuar 2018, 17:03
 
Armastab, ei armasta... Sõbrantside lugusid kuulates tundub, et tõenäosus karikakraõie abil tõde teada saada on palju suurem kui tegelikus elus vihjeid dešifreerides.

„Ta helistab mulle igal hommikul! Ja õhtul! Ja saadab mulle nunnusid meile linkidega, mis teda minu peale mõtlema on pannud. Aga kui me kokku saame, siis räägib peaasjalikult oma lastest ja tööst! Ta ei pööra isegi mu seksikale dekolteele tähelepanu! Järgmine kord ilmun kohale, kartulikott seljas!“ ahastab sõbrants.

Tean juba ette, mida ta mulle nädala eri päevadel ilmselt ütleb. Esmaspäeval otsustab ta, et too tüüp talle üldse enam ei meeldi, ja on aeg uutele jahimaadele suunduda. Umbes nagu tavaliselt esmaspäeval otsustatakse trenni ja dieediga peale hakata. Kolmapäevaks on ta aga juba heldinud ja mõtleb, millised nende ühised lapsed välja võiksid näha. Neljapäeval läheb ta ilusalongi, ostab mõne uue seksika topi, ning kujutab ette, kuidas nad pärast elektrit täis õhtusööki tema autos kuskil rannikuäärel ilusa vaate ees suudlevad.

Ning mis juhtub reedesel kohtingul? Kutt näeb superhea välja, ent... Lapsed ja töö, lapsed ja töö... Mu sõbrants peaks ilmselt aluspesus restoranilaua taga istuma, et mehelt natuke tähelepanu saada. Niisiis on ta nädalavahetusel frustreeritud ja kurdab mulle tundide kaupa, kui segaduses ta on. Kui kutt aga esmaspäeval jälle helistab, on ta taas orgis.

Teise sõbrantsi kutt ei saa aga emoji’dest aru. Igatahes saatis mees talle ühe flirdiseansi lõpuks baklažaani-emoji. Ühemõtteline, eksju! Kui sõbrants aga siis aluspesu ja kasuka väel tema ukse taha ilmus, lõi mees esimese ehmatusega ukse ta ees pauguga kinni! „Seda et... Ma tahtsin tegelikult uurida, mis juurviljad sulle meeldivad, et õhtusööki teha...“ kogeles ta šokist taastudes.

Ahjaa, kas teadsite, et USA-s Indiana osariigis on suuseks seadusega keelatud? Huvitav, kuidas patrullpolitseinikud patustajaid otsivad!

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee