Sport

Hokiliit muutub Eesti Hokiks (1)

Kristjan Roos kristjan.roos@linnaleht.ee, 11. jaanuar 2018, 14:54
Eesti hokikoondise liider Robert Rooba tegi sel nädalal ajalugu, kui viskas meistrite liiga poolfinaali avamängus värava. Tema koduklubi Jyväskylä JYP alistas selles mängus 4:2 Třineci Oceláři.  Stanislav Moshkov
Eesti Jäähokiliit tutvustab kahe nädala pärast uut vormi ja brändi: senise kaubamärgi hokiliit asemel tuleb käibele Eesti Hoki.

„Eeskuju oleme võtnud suurtelt hokimaadelt, nagu Kanada ja USA, kus on kasutusel kaubamärgid Hockey Canada ja Hockey USA. See on üks osa jäähoki maine loomisest ja kujundamisest,“ ütles Eesti Jäähokiliidu juht Rauno Parras.

Ühtlasi tutvustab hokiliit kahe nädala pärast uut mänguvormi. Parrase sõnul saavad rahvusvahelise alaliidu nõudmisel kõikide riikide koondised uuel aastal uued mänguvormid. „Nüüd oleme mõelnud ka disaini peale, oleme kasutanud disainirakendusi. Uue vormiga loome Eesti hokile uue identiteedi,“ selgitas hokijuht.

Hokisõprade jaoks on hea uudis seegi, et kevadel näitab ETV viit Eesti jäähokikoondise mängu 22.–28. aprillini Leedus toimuvalt I divisjoni B-grupi turniirilt. Eesti mängib seal Jaapani, Rumeenia, Ukraina, Horvaatia ja Leeduga. Lisaks kannab ETV üle mais toimuva jäähoki MM-i põnevamaid alagrupimänge, poolfinaale ning finaali.

1 KOMMENTAAR

m
Minu nimi14. jaanuar 2018, 14:54
Eesti hokki on üsna naljakas asi

Sisuturundus

Päevatoimetaja

+372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Reklaam ja kuulutused

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee