Dilaila

Saatuslik kohtumine raseda abikaasaga 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 11. jaanuar 2018, 14:32
 
„Kas sul mees on?“ uurib äärmiselt seksikas ja pisut väljakutsuva olekuga musklis, prillide ja trendika habemega hipster.

„Jaa, oleme juba neli aastat koos!“ teatan mina.

„Oo, see on nii ... tore!“ vastab tema, üritades võltsnaeratusega oma pettumust mitte välja näidata.

Tõepoolest, pole hullemat hetkest, kui kutt või tšikk, kellega mõtteis juba pulmapäeva planeerid, äkki teatab, et tal on bf/gf, abikaasa või viis last.

Naised ütlevad tavaliselt kohe suhtluse alguses möödaminnes ära, et on võetud. Mehed aga ... venitavad seda asja mõnikord isegi aastate viisi! Mina flirtisin kunagi pikka aega ühe väga kuuma mehega ja arvasin vahepeal, et ta on isegi gei, kui ta mu lõpuks vägagi otsestele lähenemiskatsetele ei vastanud. Käisime isegi mõnel kohtingul ning nägin ta vanemaid. Mõnda aega hiljem kohtusin aga ka ta abikaasaga ... kes parajasti neljanda lapsega rase oli! Muidugi ei tulnud tema ega laste olemasolu meie küllaltki pikkades ja isiklikes vestlustes kordagi jutuks.

Mu sõbrants on aga väga pettunud, kui mehed talle pärast näiteks pooleaastast tutvust ütlevad, et neil on tüdruksõber: „Mehed tahavad kõik võimalused lahti jätta. Kui nad sulle lõpuks ütlevad, et on nüüd suhtes, siis tähendab see tegelikult, et sa pole neile enam atraktiivne!“

Mõnikord võib mehel aga ju lihtsalt ununeda... Tuleb meelde mainida, et ta on lahutatud, aga mitte seda, et ka juba uuesti abielus. Kes neid kõiki jõuab meeles pidada!

Ahjaa, kui su kohtingukaaslane deidi ajal nina nokib ja tati laudlinasse pühib, kas see annab õiguse „korraks vetsu minna“ ja mitte kunagi naasta?

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee