Dilaila

Talvepühad seksika kodutuga 

Dilaila dilaila@linnaleht.ee, 4. jaanuar 2018, 15:54
 
Kahjuks elame ajal, mil toit laual ja peavari pole sugugi enesestmõistetavad hüved.

Palju on varjatud kodutust, kus sa pärast uhkelt töökoha ülesütlemist vanaema sohval magad ja multikaid vaatad. Aga lugejad, te ju teate mind – millal ma enne mõnest probleemist tõsiselt rääkinud olen?

Kui näljased naised käivad internetitutvustega kohtingutel, et keegi neile süüa ostaks, siis mehed...

„Ta armus minusse esimesest silmapilgust! Minu elus pole kunagi sellist kirge ja spontaansust olnud! Reede õhtul kohtusime ööklubis, järgmisel päeval sõime minu juures hommikusööki, ning sellest ajast saadik oleme kogu aja koos kodus veetnud. Jõulupühad, uusaasta... Tal on minu jaoks alati aega!“ rääkis sõbrants elevil häälel tuhat sõna minutis oma uuest kutist, kellega ta detsembris oli tutvunud.

Minul kui kogenud suhteeksperdil hakkasid loomulikult peas helisema häirekellad. Eriti pärast seda, kui sõbrants rääkis, et kutt on isegi nii aupaklik, et pole siiani temaga magada üritanud. Täpsustuseks, sõbrants elab ühetoalises korteris ja ta diivan pole just mugavaimate killast.

Otsustasin tolle suurepärase leiu oma silmaga üle vaadata. Millegipärast oli ta juba esimesel päeval sõbrantsi juurde tulnud kohvriga, ja tal oli isegi oma magamiskott kaasas. Ning miks tal nii palju aega on? Sest tal pole vaja kuhugi minna! Ei kooli, tööle ega isegi jõulude ajal kellelegi külla. Nunnu, kas pole? Ühesõnaga, kodutu mees maskeeris ennast unistuste printsiks, et jõuludeks varjupaiga asemel ühe tibi diivanil magada. Natuuras pole ta siiski nõus peavarju eest maksma.

Olen kindel, et kui sõbrants asjast ühel hetkel sotti saab ja ta maha jätab, kostab kutt: „Kuule, aga kas ma järgmise reedeni su diivanil tohin magada, enne kui uue koha leian?“

Ahjaa, mu noor juuksur leidiski endale hõberebase – ehk siis vanema mehe, kes talle šampanjat ostab. Tema on 23, mees 45. Nüüd on tal aga mure: mis siis, kui mees tema 40-aastase emaga kohtub, ja too talle hoopis rohkem meeldima hakkab?!

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee