(Karli Saul / Ekspress Meedia)

Maxima töötaja sai kaupluse juhatajalt kirja, milles otsitakse 1. jaanuariks tööle inimesi. Mõni aeg tagasi teatas Maxima, et ei ava 1. jaanuaril ühegi kaupluse uksi.

Kiri, mis töötajatele välja saadeti, palus leida kauplustesse tööle 1. jaanuariks kaks töötajat: vahetuse vanem ja transporditöötaja, kes paneksid kaupu külmkappidesse.

"Selleks, et kaubad vastaksid igati klientide ootustele, tuleb 1. jaanuaril need vastu võtta, mis omakorda tähendab, et 25-150-liikmelises kaupluse meeskonnas leitakse paar inimest, kes kokkuleppel ja vastava tasu eest just selleks ajaks kauplusesse tulevad," selgitas Maxima Eesti operatsioonidirektor Marko Põder.

Refereeritud artikli täisteksti loe Kasulikust. 

2 kommentaari

R
rahva hääl  /   16:30, 29. dets 2017
1 jaanuari päeval olen sängis selili ja mingisse poodi ma ei jõua ega tahagi minna ja nii on see suurema jao eesti rahvaga - laske tööinimesetel puhata ja ärge sundige neid tööle olukorras kus 1 jaanuaril on nagu nii poed rahvast hõredad.
A
Arvan,  /   07:13, 30. dets 2017
et see on Maxima poolt õige liigutus võtta topeltpalga eest mõned töötajad, kes kauba 2 jaanuari hommikuks lettidele/riiulitele valmis panevad. Pole ju mõtet minna hommikul sinna tühje riiuleid imetlema, eks ole.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias