Vaba aeg

Varjupaigakassid otsivad näitusel endale kodu 

Linnaleht, 30. november 2017, 15:31
Fotomeenutus mullusest „Kaunimast koduotsijast“ "Kaunim koduotsija"
Laupäeval kella 12–15 toimub Royal Canin Arenal (Rannamõisa tee 8) varjupaigakasside näitus „Kaunim koduotsija“, millest võtavad osa suuremad vabatahtlikud loomi päästvad organisatsioonid ning koduta loomade varjupaigad.

Kohapeal on üle 40 kodu otsiva kassi – väikesed ja suured karvakerad.

Samal teemal

Kassinäitusele kohaselt toimub võistlus ning tänu peakohtunik loomaarst Tiina Toometile valitakse varjupaigakasside seast välja Tore Triibik, Lahe Lapik, Kena Kolmevärviline, Mõnus Mustik ja Üllatav Ühevärviline. Kõiki osalejaid ootavad auhinnad ja rosetid ning võitjatele on karikad. Samuti on kõik kiisud päriskodu otsingul ning valmis sobivusel kasvõi kohe kaasa tulema.

Heategevusliku kassinäituse peakorraldaja Klaire Niiluse sõnul on seekordne üritus juba traditsiooniline. Eelmise aasta näituselt leidis kodu kokku 15 kassikest. Idee on sündinud ennekõike vajadusest juhtida tähelepanu loomadele, kes Eestimaal koduta ja ripakil. „Kunagi varem ei ole koondatud nii palju vabatahtlikke organisatsioone koos kodu otsivate loomadega,“ ütles Niilus, kes loodab, et jõulueelsel ajal leiab ka sellel aastal mõni tore karvakera endale päriskodu.

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee