Dilaila

Emaga elavatest kuttidest 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 23. november 2017, 16:12
 
Mu sõbrants kohtus hiljuti ühe laheda kutiga. Nad käisid kohvikus, loomaaias, uues ägedas restoranis...

Ning loomulikult jõudsid varsti otsaga kutile koju külla. Oma vanuse kohta elas ta uskumatus majas – vaade merele, viimaste sisekujundustrendide järgi valitud mööbel, viimase peal aed... Isegi ta külmik oli vallalise kuti kohta ootamatult gurmeesööki täis ning valida võis mitme staažika veinipudeli vahel.

Sõbrants ei teadnudki, et kutt on rikas, seega mõtles ta esimest korda majja sattudes, et on sattunud täieliku peavõidu peale.

Kui nad parajasti kuti magamistoas mõnusasti aega veetsid – mu sõbrants pole mitte just vaikne ja tagasihoidlik voodikaaslane – kostis äkki koputus uksele ja naisehääl küsis:

„Kusti, kas kõik on korras? Kuulsin nii imelikke hääli sinu toast tulevat! Kas mängid jälle seda hirmsat videomängu? Tahad, teen sulle võileiba?“

Kuti vastus aga võttis sõbrantsilt igasuguse seksiisu ära: „Ära muretse emps, mul on sõbranna külas! Kas saad kaks võileiba teha? Lastevorstiga palun!“

„Okei, pojake! Nii tore, et sa ikka sõpru külla tood! Teen teile kohe midagi süüa!“

Sõbrantsil tekkis tunne, nagu oleks ta tagasi keskkoolis, kus silmarõõmu vanemad ootamatult koju tulevad, kui asjad hakkavad just põnevaks minema.

Kui ta siis viisakalt ja punastades köögis võileiba mugis ja piima jõi, lubas ta nüüd alati kuttidelt enne küsida, kas nad elavad ikka omaette.

„Issand, sa oled nii pealiskaudne! Kõigil pole raha, et oma korter üürida! Äkki teeb ta ema garaažis idufirmat ja sina lihtsalt kannad ta maha, kuna ta kasutab oma vara ratsionaalselt!“ laitis teine sõbranna, loomulikult finantsist.

„Kui ta nii iseseisev on, siis tehku vähemalt oma lastevorstivõileib ise!“ torkas lapsmehe pettuse ohvrist sõbrants seepeale.

Ahjaa, aga 30-aastaselt emme käest talvejope ostuks raha laenata on okei, eksju?

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee