Eesti koondislase Mihkel Võrangi sõnul on Tartu Kalev Välgul Eesti liigas eesmärk võita. (Heiko Kruusi)

Kaheaastase vaheaja järel näeb Tartus taas jäähoki Eesti meistriliigat, kus tiitlit jahib ka Tartu Kalev Välk.

Tartlased on alustanud hooaega nii ja naa, võõrsil on alla jäädud nii 5:8 Narva PSK-le kui ka 2:3 HC Vikingile, koduses Lõunakeskuse jäähallis on aga 6:2 üle mängitud HC Vipers. Eeloleval nädalavahetusel on Tartu hokimeeskonnal võimalus saada revanš nii Vikingult kui ka Narvalt. Tartu Kalev Välk kohtub Lõunakeskuse jäähallis laupäeval kell 18 Vikinguga ja pühapäeval kell 17 Narva PSK-ga.

„Hooaja alguse kohta ütleksin, et läheme iga mänguga paremaks. Sel hooajal tundub olevat neli võrdset meeskonda ja kõik on võimelised teineteiselt punkte röövima,“ leiab Kalev Välgu eest kolmes senises mängus kolm väravat visanud Mihkel Võrang.

Eesti koondislane Võrang on viimastel hooaegadel mänginud HC Panteri ja HC Tallinna eest, kuid kuna need meeskonnad tänavu liigas ei osale, otsustas ta liituda Tartu klubiga. Tartus on Võrang varemgi mänginud ja just Kalev Välgu ridades võitnud oma senise ainsa Eesti meistritiitli. „Meeldiv on tagasi Tartus olla. Kõik on sõbralikud. Eesmärgid peavad olema suured ja kõige kirkama autasu eest tehakse kõvasti tööd,“ kiidab Võrang Tartu klubi õhkkonda.

Kalev Välk on pidanud juba ühe kodumängu. Kas Lõunakeskuses mängides on tunne, et mängite kodujääl? „Tartus mängides on ikka tunne, et see on kodumäng. Rahvas on alati kohal, suur kummardus neile. Nende kannustamine ja kaasaelamine annab juurde palju head energiat. Jäähoki läheb Tartu inimestele korda ja see on ainult positiivne,“ vastab hokimees.

1 kommentaar

T
tugitoolisportlane   /   12:30, 28. okt 2017
Normaalne oleks, kui Tartu esindushokiklubi koosneks Tartu enda hokikooli kasvandikest ja keda siis parimal juhul tugevdaks ehk ainult viisiku jagu võõrmängijaid aga antud juhul on Tartu poisse ainult mõni üksik ?

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias