Reformierakondlasest ekspeaminister Taavi Rõivas sattus vahetult enne valimisi ahistamisskandaali (Alar Truu)

Kui jälgida viimaste nädalate meediakajastusi, siis ilmneb, et kohalike valimiste ja Tartus lahvatanud korruptsiooniskandaali asemel läheb eestlasele rohkem korda ekspeaminister Taavi Rõivase ahistamisskandaal ja eksmiss Laura Kõrgemäe väidetav kupeldamisjuhtum.

Nii Taavi kui ka Laura lood on lihtrahvale kui oopium: nüüd selgub, et ka „Kroonika“ kangelaste näiliselt sädelev ja glamuurne elu on tegelikult võlts, millel on juures väga suured agad. Kõik, mis hiilgab, ei ole veel kuld.

Tuleb välja, et paljudel Eesti edukatel on tegelikult miski väga korrast ära, kui välismaa baaris tuleb ekspeaministril enda sõnu kasutades naisterahvaga „liiga lähestikku tantsida“ või kui seltskonnadaami sissetulekud on leebelt öeldes kaheldava väärtusega.

Nii Taavi kui ka Laura, aga tegelikult kümned teised sarnased juhtumid – näiteks hiljutine riigikogu liikme Jaak Madisoni räuskamine Raekoja platsil – annavad meile aimu uuest tegelikkusest, et sotsiaalmeedia ajastul tulevad avaliku elu tegelaste patud varem või hiljem välja. Ja pigem varem.

5 kommentaari

Ä
Ähh  /   16:46, 26. okt 2017
Taavi ja rikas? Ärge ajage naerma, ta rohkem sendimiljonär.
W
wunderkind  /   16:50, 26. okt 2017
Madison ja rikas? Ärge ajage naerma, ta rohkem pisisuli.
*
****  /   23:47, 26. okt 2017
Lahedad kommentaarid :)
L
Lahedad kommentaarid küll,  /   02:20, 27. okt 2017
kuid nutmas ei näe kedagi.
A
Arvamus  /   22:30, 2. nov 2017
Taavi lugu rohkem nagu ajakirjanike leib. Lugu on kahtluse alla seatud. Keegi pole politseisse pöördunud. Anonüümsed isikud laimavad enne valimisi poliitikuid. Tahaks ju uskuda aga äkki on see lugu rohkem klikkimiste jaoks joonistatud?

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias