Esimeste lumehelveste mahatuleku puhul haarasime sõbrantsidega esimesel võimalusel pärast tööd veiniklaasid ja hakkasime suve meenutama. Et natukenegi sooja saada, eks. Kardiganide ja karvakraede kapist väljavõtmisest pole enam pääsu.

Meie vanuses tähendab suvi tavaliselt igal nädalavahetusel kellegi pulmi. Ning järgmiseks aastaks on mul juba üks pulmapäev kalendris. Abielluma hakkab mu parim sõbrants!

„Issand, tead, pulmade planeerimine on tohutu peavalu! Kui sul on võimalik, ürita seda vältida. Või vähemalt mitte kaasata vanemaid sugulasi!“ teatas ta.

Puude elude päästmise nimel otsustasid nad peikaga välja saata e-kutsed. Selle peale solvus keegi sugulane, keda sõbrants oli vaid paar korda elu jooksul kohanud. Too teatas, et tema ei tule, kui talle päriskutset ei saadeta. Sõbrants teatas selle peale, et temal pole ta puudumise vastu midagi. Nii ongi juba pool suguvõsa tülli pööranud.

Mehe ema aga uuris, kas poleks võimalik nende pulmapäeva teisele nädalavahetusele lükata. Nimelt elab ta Peipsi ääres ning tal oleks lihtsam üheks nädalavahetuseks linna tulla, et korraga nii poja pulmas kui ka oma sõbranna juubelil ära käia. Ja siis veel sama pühapäeva õhtul bussiga tagasi tulla! Sõbrantsi pulmapäev on juba üle aasta kalendris seisnud ning ettemaksud ära tasutud...

„Issand, oleks sa teadnud, mis minu pulmas juhtus!“ segas seepeale vahele teine sõbrants. „Pool tundi enne laulatust heliseb telefon. Helistab Soomes töötav sugulane. „Kuule, oleme praegu lennujaamas, kas sa meile järele ka tuled vä?“ Tundub, et Soomes taksosid polegi või, mis? Ahjaa, sama sugulane otsustas suvalisel hetkel hakata meie pulmatorti serveerima. Me ei näinudki, milline see välja nägi!“

Ahjaa, pean oma Chaneli koti ekspertiisi viima! Vaatasin eile „Pealtnägijat“, kus räägiti minu lemmikbutiigi võltsingumüügist. Kes ütles, et uuriv ajakirjandus fashionista’dele midagi ei paku!

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias