Värsked Tallinna uudised

Aas: ei Keskerakonna ega Sotsiaaldemokraatliku Erakonna sees ei olnud konsensust, mis on eelduseks tugeva koalitsiooni jaoks (17)

Toimetas Kristin Aasma, 25. oktoober 2017, 21:34
Taavi AasFoto: Tiina Kõrtsini
Keskerakonna Tallinna piirkondade nõukogu leidis, et Tallinna elanikud on andnud selge toetuse Keskerakonnale Tallinna linna juhtimiseks. Koalitsiooni moodustamiseks ei nähta vajalikku erakonnasisest konsensust Keskerakonnas ega Sotsiaaldemokraatlikus Erakonnas.

Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aas sõnas, et valijatelt saadud 40 mandaati 79-st näitab, et pealinna elanikud soovivad Tallinna jätkuvat ja stabiilset arengut. „Meil on tugev ja kogenud meeskond ning läbimõeldud programm, mida soovime Tallinnas teoks teha. Saavutasime viiendat korda absoluutse enamuse ning jõud, mis soovisid vaid Keskerakonda kukutada, said kokku kolmandiku häältest,“ tõi Aas välja.

Samal teemal

Ta lisas, et Keskerakond on avatud koostööle kõigi volikogus esindatud erakondade, asumiseltside ning linnaelanikega. „Juhime linna kindlasti kõigi inimeste huvides, ka nende, kes sel korral meie poolt ei hääletanud,“ kinnitas Aas. Ta sõnas, et just seetõttu sooviti ka kõigi erakondadega kohtuda ning arutada teineteise mõtteid, pealinna arengusuundi ja võimalikke koostöökohti. „Paraku ei soovinud kaks erakonda laua taha oma eesmärkidest või mõtetest rääkima tullagi,“ tõdes Aas.

Koalitsiooniläbirääkimisteni konsultatsioonidest ei jõutud, sest Aasa sõnul ei olnud näha selget ja ühtset tahet seada koos ühiseid eesmärke linna edukaks juhtimiseks. „Keskerakonna ega Sotsiaaldemokraatliku Erakonna sees ei olnud täna seda konsensust, mis on eelduseks tugeva koalitsiooni ja linnaelu edasi viiva linnavalitsuse kokkupanekuks,“ märkis Aas.

17 KOMMENTAARI

n
Naine maalt. 26. oktoober 2017, 19:34
Kahju, et oravad , sotsid või irl võimule ei saanud Tallinnas. Igasugused soodustused, mis keskerakond Tallinna elanikele on andnud, seal elavad ju rikkamad inimesed terves Eestis. Siis ehk teaksid kuidas elu meie kodumaal on
v
vsjo naše 26. oktoober 2017, 16:44
Linnavalitsuses on jalanartsude jäle hais.
Loe kõiki (17)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
linnaleht@linnaleht.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee