„Minul pole midagi varjata! Olen uhke kõige üle, mida elus teinud olen!“ kelkis meie raamatupidaja, kui reedel kolleegidega pärast tööd dringil üksteise elu varjatud seikadest rääkisime.

Üks meist oli tüdrukutebändis. Teine müüs 90-ndatel „lääne riideid“, millele oli tegelikult ise sildid väljamõeldud kaubamärkidega sisse õmmelnud. Kolmas osales reality show’s, aga õnneks hääletati kohe esimeses ringis välja, enne kui nägu tuntuks sai. Selle jutu peale tuli mul midagi meelde ja otsisin telefonist kohe vajaliku klipi välja.

„Võta või jäta“ saates astus lavale Ivar. Õbluke ja vinniline, kandmas mitu numbrit suuremat särki ja Viru Valge nokamütsi. Ta pajatas, et kui võidab miljoni, otsib ta endale mõned ilusad naised ja läheb puhkusele, kus saavat siis omakorda möllu. Ühesõnaga, prostituudid ja viin, palmi all. See paneks isegi rullnokkade iidoli Kivisaare muigama.

Enivei, Ivar ütles ei mitmele kohvrile, kuni lõpuks pidi valima kahe vahel.

„Te üritate mind siin trikitada!“ ütles ta kurjalt sadat tuhandet krooni pakkuvale saatejuhile ning valis... kohvri, mis sisaldas ühe sendi! Ning mis oli teises kohvris? Muidugi miljon!

Ning kus on Ivar nüüd? Ta on meie firma tegevjuht! Muide, see trikitamise lause on meil koosolekutel senimaani käibel. Nüüd peab ootama hetke, kui too video „tehnilise äparduse“ tõttu mõne suure esitluse ajal tee ekraanile leiab.

Ahjaa, kui pärast drinke sammud kodupoole seadsime, otsustasime ühest vanainimestebaarist läbi astuda, et odavat õlut nautida. Ja mida me nägime? Toosama kuulikindel raamatupidaja mängis laval saksofoni, Soome vanadaamid eesreas heldimas. Loomulikult võtsin esinemise videosse! Kunagi ei tea, millal võib seda vaja minna.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias