Täna korruptsioonikahtluse tõttu kinni peetud reformierakondlasest Tartu abilinnapea Valvo Semilarski jagas 13. oktoobril sotsiaalmeedias perefotot, millega tänas tartlasi enda poolt hääletamist. 
 
„Suur aitäh kõigile, kes te e- ja eelhääletamisel mulle oma hääle andsite.
Olen tõepoolest väga uhke, et olen pälvinud Teie usalduse ja toetuse,“ kirjutas Semilarski. „Samuti suured tänud ette ka neile, kes te pühapäeval valima lähete. Iga hääl on äärmiselt oluline ja olen toetuse eest väga tänulik.“
 
Foto on meeldivaks märkinud sajad inimesed ning kommentaarides leidub vaid positiivset tagasisidet. „Väga armas pere,“ hindab üks foto kommenteerija. „Kahju kohe, et Tartus ei vali,“ märgib teine.
 
„Kallis Valvo pere, tean, et need väärtused, mida esile toote, ei ole teeseldud ja ainult valimistega seotud. Toetan teid, kui toredaid ja meeldivaid inimesi. Loodan, et leidub piisavalt inimesi, kes teisse usuvad ja annavad võimaluse oma häid ideid Tartu jaoks ellu viia,“ kirjutab kolmas.
 

Kaitsepolitsei pidas kolmapäeva hommikul kinni Tartu abilinnapead Valvo Semilarski ja Artjom Suvorovi, keda kahtlustatakse mitmes korruptsioonikuriteos. 

Kahtlustuse kohaselt osales Valvo Semilarski otsustes, millega seoses olid tal isiklikud majanduslikud huvid. Sellistes otsustes osalemist keelab korruptsioonivastane seadus ning ametnik peab end nendes otsustes osalemisest taandama. Sellega pani Semilarski karistusseadustiku mõttes toime toimingupiirangu rikkumise eriti suures ulatuses.

Samuti kahtlustavad Lõuna ringkonnaprokuratuur ja kaitsepolitsei Semilarskit altkäemaksu võtmises ning ühte ärimeest Semilarskile altkäemaksu andmises.

3 kommentaari

P
Perekonna needus  /   14:35, 18. okt 2017
Selles peres kogu selskond korrupandi bakteerist puretud. Isegi teenijad ja autojuht. Pesamunad taotlevad aasta lapskorrupandi tiitlit.
K
korruptant  /   17:38, 18. okt 2017
Korruptant-see kõlab uhkelt!
  /   09:15, 19. okt 2017
sellest sõltub ju pere heaolu. viisakas ongi tänada.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias