Pimekohtingud on taas moes! Tõsi, meie vanemate noorusajal tähendas pimekohting nõustumist veeta õhtu võõraga, kelle kohta me enne mitte midagi ei teadnud.

Mu emps rääkis kunagi loo, kus keegi olla ta kohtingule saatnud 60-aastase poissmehega... Ajal kui tema oli 19! Too paaripanija olla siis tagantjärele arvanud, et naisele olevatki vaja elukogenud ja jõukat partnerit. Ihhii.

Samas ei viitsi pooled meie generatsioonist enam Tinderiga jännata. Igaüks võib endale laheda online-profiili kokku panna. Ja kohtingul on nad küll viimase piirini tuunitud, aga ei saa ühtki sõna suust välja. Niisiis lasevad minu vallalised sõbrantsid nüüd minul neile oma sõprade seast kutte otsida, et kohtingule minna. Muidugi stalkivad nad neid enne feissaris, aga see on lihtsalt eeluurimine, et mitte kirvemõrtsuka peale sattuda – ja et õige inimene ikka baaris ära tunda, eks!

Mu sõbrants otsustas mulle viimase kohtingu ajal pidevalt sõnumeid saata.

„Ta jääb hiljaks!“

„Ma panin punase rinnahoidja, kas arvad, et see on piisavalt seksikas?“

„Issand ma ei saa, ta pühib kogu aeg varrukaga nina! Kas ta ongi selline? Kümne punkti süsteemis null!“

„Ups! Mul on kõhulahtisus! Kas peaksin vetsuakna kaudu põgenema?“

Kui ta aga tualetist tagas tuli, polnud noormeest kuskil näha. Sõbrants ootas natuke aega, sest äkki oli kaaslaselgi vaja ennast kergendama minna. Kui tüüpi näha polnud, maksis ta arve – mõlema eest! – ning asus nuuksudes koduteele.

Järgmisel päeval sain vihase telefonikõne:

„Miks sa ühelegi mu sõnumile ei vastanud?“

„Mis sõnumitele? Mulle ei tulnud midagi!“ ei saanud mina aru.

Siis tšekkas sõbrants uuesti oma telefoni. Ta oli kõik need üliausad kommentaarid hoopis oma deidile saatnud! Pole ime, et see vehkat tegi.

Kuidas mina nüüd neid kahte tulevikus sõpruskonna üritustele kutsuma peaksin?

Ahjaa, mind saadeti kunagi nalja pärast pimekohtingule teise naisega. Pean tunnistama, et ta oli päris kenake!

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias