Värskemad linnauudised

Sissemurdmised keset ööd: kas Tallinnas tegutseb röövlijõuk? (4)

Õhtuleht.ee, 22. september 2017, 17:35
EBAMEELDIV KÜLALINE: Pelgulinna elanikke rabas öine sissemurdmiskatse. (Pilt on illustreeriv.) TIINA KÕRTSINI
Põhja-Tallinnas asuva Pelgulinna elanikud on mures, sest viimastel kuudel näib, nagu oleks piirkonda tabanud sissemurdmiste laine: lõhutakse nii autoaknaid, kui tungitakse tuppagi. Politsei sõnul piirkonnas varasemast rohkem kuritegevust pole.

"Ärkasin kella kolme paiku öösel kõvade matsude peale. Nimelt üritati tuppa sisse saada juba maja siseuksest," kirjeldab sissetungile peale sattunud Pelgulinnas asuva Kõrre tänava elanik sotsiaalmeedias loetud päevad tagasi. "Veranda uks oli lahti murtud. Samuti oli inventuur tehtud aias asuvast kuuris. Siseuks pidas õnneks vastu," jätkas ta lisades, et politseisse helistades märkas ta, kuidas kaks nooremat kõhnemat meest maja juurest lahkusid. Kohale tulnud politseinikud mehi aga kätte ei saanud. Samuti ei leitud sündmuspaigalt sõrmejälgi.

Samal teemal

Postituse alla ilmunud kommentaaridest selgub, et samal ööl varastati sama tänava lähedale pargitud auto käetoe seest raadiopaneel. Sarnaseid juhtumeid, kus öösel on autosse sisse murtud, on lähiajal olnud veelgi. Tegutseb Pelgulinnas röövlijõuk? 

Põhja prefektuuri Kesklinna jaoskonna piirkonnavanem Uudo Sepa sõnab, et Pelgulinna asumis on jätkuvalt turvaline. "Võrreldes mullusega pole rohkem süütegusid toime pandud, kuigi sotsiaalmeedia postitused võivad teise pildi maalida," lisab ta. "Tõsi, meile on suvekuudel teada antud üksikutest juhtumitest, kuid nende puhul ei viita miski sellele, et süüteod on omavahel seotud ja samade inimeste poolt toime pandud. Igal juhul töötame, et kõik süüteod lahendada ning kõiksugused infokillud võivad meile abiks olla,“ ütleb Sepa.

Kõrre tänaval toimunud sissemurdmiskatse kohta teab Sepa kommenteerida, et sellega seoses on tuvastatud, et maja verandalt haarati kaasa vaid 1,5-liitrine lahja alkoholi pudel.

4 KOMMENTAARI

h
Hoidge labidas 25. september 2017, 16:43
käepärast, kui pätt sõrmejälgi ei jäta, on hea uimastada teda ja hiljem kui toibub, on ketis ja hakkab auku endale kaevama...
a
arvamus 22. september 2017, 19:49
Kui oma spetsialistid on mujale tööle läinud, tulevad ka mujalt mitte ainult ehitajad, nägin just üht noort ukrainlast prügikaste inventeerimas, ei olnud mingi joodik, kindlasti saabub ka korterite tühjendamise spetsialiste.
Loe kõiki (4)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee