Kallid lugejad, minagi tahan nüüd teatada, et kandideerin valimistel. Loodan, et võin teie hääle peale lootma jääda? Minu valimislubadused peaksid meelt mööda olema nii meestele kui naistele:

- Juuksur, maniküür ja massaaž maksuvabaks! Ning riided ka - aga ainult viimase hooaja omad.

- Kõik töökohad on kohustatud töötajatele pakkuma tasuta karamellimaitsega macchiatosid.

- Kohalikul omavalitsusel on õigus linna hashtagiga endleid filtreerida. Kõik linnad ilusaks ka Instagramis!

Nüüd pean sinult otsustama, kas kandideerida Tartus, Pärnus või Tallinnas. Kandidaadipiltidel ei kavatse ma samuti Savisaare moodi prillide, ülikonna ja tõsise pilguga poseerima hakata. Ei! Käes on uue generatsiooni tund. Minu valimisplakatidele tulevad hoopis kassipojad -- sest kellele ei meeldiks kassipojad! Ühele plakatile ei kavatsegi ma oma nägu panna -- ainult Gucci saapas hoolikalt õlitatud jalg. Ah et mida see valijale ütlema peaks? Loomulikult seda, et kõik on minu tuhvli all.

Millest tekkis minu äkiline huvi poliitika vastu? No esiteks on pooled minu sõpradest juba endale kandidaadinumbri hankinud. Viimane piisk karikasse oli keska pinginaaber, kes eriti seksika ja hästi valgustatud pildiga teatas, et tema läheb nüüd ka poliitikasse. Ma ei saa ju temast kehvem olla. Algkooli sõbranna kandideerib koos oma mehega, lasteaia liivakastikaaslane koos emaga.

Pealegi teame me kõik, et poliitikas ei loe mitte oskused ja teadmised, vaid see, kas sa inimestele meeldid. Just seetõttu olen sada prossa kindel, et mind valitakse.

Kampaaniat ei hakka ma tegema aga mitte ukselt uksele või kuskil kogukonnakeskustes, vaid ikka seal, kus tavalise inimesega kõige paremini jutule saab -- baaris! Tegin juba oma flaierid valmis, ning nädalavahetusel läheme sõbrantsidega baaridesse üksinda leti taga istuvaid mehi lantima.

Ahjaa, isegi kui mind mingi ime läbi ei valita, siis kindlasti kutsub mõni erakond pärast selliste säravate ideede kuulmist mind tulevikus kampaaniastrateegiks.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias