5 kommentaari

V
Valin südamega Tartu!  /   16:58, 14. sept 2017
Just see on tõesti tõsi, et tõsi on see, et paljud lahkuvad Tartust kui on noored. Tuleb Ülikoolile teha seadus, et lõpetajad ei tohi lahkuda enne, kui 20 (30?) aastat on lõpetamisest möödas. Või siis ülikool sulgeda, sest see maja kasvatab rahvaste rännet.
T
tartlane  /   17:14, 14. sept 2017
Tartu suurim probleem on läbinisti mäda linnavalitsus mille liikmed hoolivad ainult kinnisvaraarendajate suurtest kilekottidest. Juhu kui sama bande jätkab tuleb mõelda näiteks kuhugile lähivalda sissekirjutamisest.
K
Kristo Poljakov Südamega Tartust nr 238   /   18:58, 14. sept 2017
Urmas Klaas: ''Linnavõim saab arengule kaasa aidata sellega, et toetame teadusmahukate alustavate ettevõtete tegevust..'' Suht kummaline suhtumine, kas pole? Varastame inimestelt karistuse ähvardusel raha ja anname selle alustavatele erakasumipõhistele ettevõtetele? Või sain ma valesti aru ja tegelikult soovib hr Klaas toetada ka ühistulisi ettevõtteid? Milliseid ettevõtteid me peaksime toetama üldse, kas pigem erakasumlikke või ühistulisi? Miks mitte see raha suunata munitsipaalettevõtete teadusarendusse? Miks mitte minna vägivaldselt rahastuselt rahumeelsele üle? :)
I
inimkonnale  /   23:15, 14. sept 2017
Pange poliitikud miinimipalga eest tööle ja vaatake kui kiiresti asjad muutuma hakkavad!
Psalmid (Laulud) 2:10 Niisiis, te kuningad, saage mõistlikuks! Te ilmamaa kohtumõistjad, laske endid noomida!
11 Teenige Jehoovat kartusega ja ilutsege värisemisega!
12 Andke suud Pojale, et ta ei vihastuks ja teie ei hukkuks oma teel; sest tema viha süttib pea! Õndsad on kõik, kes tema juures pelgupaika otsivad!
T
tartlanna  /   13:36, 20. sept 2017
Tartu on ametlikult tunnistatud noorte linnaks, kus vanad ja puudelised risuks ees!
Noored, kes oma tulevikku Tartuga ei seo, tulevad ja lähevad ja allesjääjaid on oi kui vähe! Võrreldes Tallinna ja Tartu suhtumist oma vanadesse ja nõrgemaisse, haigutab mäekõrgune vahe. Ei hakka kõiki erinevusi üles lugema, sest nt.bussipiletite pidev hinnatõus survastab nii noori kui vanu.
Viimaseks "koha kättenäitamiseks" pean kitsaid kumeraid bussipeatuste pinke. Tüsedam vanaproua nendel enam istuda ei saa, kuna mõnel ei ulatu jaladki maha ja istumiseks võib vaid tinglikult nimetada pingile toetamist. Hirmu tekitavad uued bussipiletisüsteemid, kus igaühel peab nutitelefon taskus olema! Alles juurutati kallis viibutamissüsteem! Mida on Tartu võim teinud eluheidikute jaoks? Mide teinud töökohtade loomiseks? Ei lugenud ka nüüd lubadustest midagi konkreetset,isegi mitte kõnniteede ehitust linnaossa, kus elamud juba 50 aastat ja nii vanad kui lapsevankritega noored emad ukerdavad poris või autodel jalus!

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias