(Robin Roots)

Keskerakondlase Märt Sultsi sõnul tuli linnahalli seinamaalinguks vajaminev raha asjaosaliste taskutest. Taavi Aasa nõunik Priit Simson aga ütleb, et Tallinna linnavolikogu eraldas projekti jaoks 15 000 eurot.

Küsimusele, kui palju on seni seinamaalingu tegemiseks raha kulunud, Märt Sults ei vasta. „Kõige suurem kulutus on inimeste vaba aeg ja tahe,“ ütleb ta. 

„Tallinna linnavolikogu on toetanud Tallinna kunstigümnaasiumi noorte graafilise disaini projekti Tallinna linnahalli juures,“ kommenteeris olukorda Simson.

Refereeritud artikli täisteksti loe edasi Delfist.

10 kommentaari

T
A
ahah  /   17:07, 12. sept 2017
Taavi Aasale tuleb umbusaldust avaldada. Linn rahastas kuritegu ja keegi peab vastutuse võtma. Algatuseks tuleks uurida kellele raha maksti ja seejärel peaks raha tagasi nõudma. Taies tuleks maha pesta Sultsi kulul ja tema jüngrite kätega.
P
Projekt pikad näpud  /   17:18, 12. sept 2017
Kõik sodijad nõuavad samamoodi raha... Kõik on seaduse ees võrdsed.
K
kriminaalne keskerakond  /   17:19, 12. sept 2017
Taavi Aas on kurjategijatega mestis?
I
imestaja  /   17:26, 12. sept 2017
Kui juba raha eraldati ,siis pidi ju luba olemas olema.Miks ja kelle huvides kisa tõsteti,kui muinsuskaitsjad tegelikult polegi valvet hoonel pidanud.Oleks valve poleks seal varem ka roppusi kirjutatud.Sults ja kunstnikud tegid kõike avalikult jääb arusaamatuks,kuidas üks amet ei tea mis teine ametnik teeb.Raha eraldati järelikult oli luba olemas.Ametnikud võiks vabalt järele anda ja lasta lõpuni maalida.Palju ilusat jääbki muidu nägemata.See Suur maal puhastab mõtteid ja annab head inspiratsiooni.Riigipead võiks ka sõna sekka öelda ja teha erandi.Lubada maalida kõigile vaatamiseks.
T
to imestaja  /   19:21, 12. sept 2017
esiteks hoone valve eest vastutab omanik ehk Tallinna linn mitte muinsuskaitse.Kui sa ei suuda oma vara kaitsta siis pead ikka ise peeglisse vaatama.Kui seadusega on keelatud kultuuriväärtuste kahjustamine(ka sodimine),siis seadus peab kehtima ikka kõikidele ehk null toleranys.Imestajale väike võrdlus - napsuse peaga seadus sõita ei luba,aga noh väga oli vaja sõita ja hea küll,millest suur kära.Nüüd maksab Tallinna maksumaksja kogu selle Sultsi idiootsuse kinni.Palju õnne!
K
kloun  /   15:04, 13. sept 2017
Saage ommeti aru. Raha küll eraldati , aga selle kasutamine keelati kohe kõvvasti ära!?!?!?!?!
K
kindel  /   16:16, 13. sept 2017
see on ikka kunst,mitte mingi nikerdust seinal,ja leian ,et selline seinamaaling peaks ikka jääma,Kallid poliitikud miks peate kogu aeg kellegi kallal võtma
E
eestlane  /   16:17, 13. sept 2017
selline kunstiline einamaaling on ilus.peaks jääma
P
Pätibande  /   19:39, 13. sept 2017
Peab ükskord oma palga saama!

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias