Värsked Tallinna uudised

Asumifestival suleb Tallinnas liikluse (2)

Toimetas Denes Kattago, 31. august 2017, 07:23
Uue Maailma tänavafestival. Arno Saar
Sel nädalavahetusel toimub taas Uue Maailma tänavafestival, millega seoses on asumis mõned tänavad ja ristmikud liiklusele suletud.

Reedel, 1. septembril kella 18-22 on lava paigaldamiseks suletud Väike-Ameerika ja Luha tänava ristmik ning festivali läbiviimiseks on 2. septembril kella 6.00-st kuni 3. septembril kella 20.00-ni suletud ka Väike-Ameerika tänav Tehnika tänava ja Toom-Kuninga tänava vahel, Luha tänav Koidu tänava ja Virmalise tänava vahel, Koidu tänav Komeedi tänava ja Kristiine tänava vahel ning Toom-Kuninga tänav.

Ühtlasi vabastas nimetatud tänavate festivaliks sulgemiseks loa andnud linnavalitsus Tänavafestival MTÜ teede ja tänavate sulgemise maksu tasumisest.

Samal teemal

Tänavafestival MTÜ korraldab linnarahva seas populaarseks kujunenud Uue Maailma tänavafestivali juba üheksandat korda. Uue Maailma tänavafestival on piirkonna elanikke ühendava seltsi  kõige olulisem ja silmapaistvam üritus, mille peateemaks seekord on hoolivus ja teiste märkamine. Üritus toimub koostöös Tallinna Keskkonnaametiga keskkonnasõbraliku liikumise kuu raames.

Ürituse eelarve on piiratud, tänavafestivali peamine rahastaja on Tallinna linn.

Tänavafestival MTÜ peab tagama suletava ala tähistamise liiklusmärkide ja liikluskorraldusvahenditega, elanike ja asutuste juurdepääsu liikluseks suletud piirkonda ning linnaelanike õigeaegse teavitamise liikluskorralduse muudatustest.

2 KOMMENTAARI

a
Afanassi 31. august 2017, 08:11
Peab jälle seda tümpsu ja lärmi kannatama!!!
k
Karl Vaino imeline pärand 31. august 2017, 07:48
Taas kolm päeva läbu. Koidu tänav muudetakse taas mülkaks .

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 614 4181
linnaleht@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtuleht.ee