Värsked Tallinna uudised

Uudist on täiendatud!

FOTOD | Ivanova ja Savisaar tutvustasid Lindakivi keskuses valimisprogrammi (22)

Toimetas Kristin Aasma, Marvel Riik, 25. august 2017, 18:14
Savisaare valimisliidu programmi tutvustamine Tallinna Lindakivi keskuses 25. augustil 2017.Foto: Martin Ahven
Täna õhtul kell kuus oli Tallinna Lasnamäe Lindakivi keskusesse kogunenud rahvas, et kuulata Savisaare valimisliidu programmi.

Tutvustajateks olid Olga Ivanova ja Edgar Savisaar.

Rahvast oli kogunenud natuke rohkem kui poole saali jagu. Valdavalt oli selleks vanem elanikkond, kelle sekka olid eksinud üksikud noored.

Samal teemal

Savisaar kõneles, et valimisliiduga, millega ei eralduta Keskerakonnast, tahetakse tagasi minna erakonna juurte juurde. Savisaare sõnul on tal Jüri Ratase juhitava Keskerakonnaga ideoloogiline konflikt.

"Meie Olgaga oleme tsentristid ja ma usun, et me ka jääme tsentristideks. Ja me ei kavatse sellest prateist kusalegi ära minna," rääkis Edgar Savisaare, viitades ühtlasi sellele, et ennegi on keskerakondlased tulnud välja valimisliitudega.

"Miks me selle asjaga üldse välja tulime? Me tahaksime toetada Keskerakonda. Me oleme mures mingite asjadega, mis Keskerakonnas praegu toimuvad. Meie üleskutse on see, et pöördume tagasi juurte juurde. Pöördume tagasi nende põhimõtete juurde, mis Keskerakonnal olid siis, kui erakond sündis. Me ei ole rahul mitmete põhimõtetega, mida praegu kuulutatakse," põhjendas Savisaar oma poliitilisi käike.

Küsimustevoorus esitas Sputnik vene keeles üli-üli pika küsimuse, mille peale Olga Ivanova ütles naljatades, et ei saa vastata, sest Jüri (Ratas - toim) ei luba. Savisaar sai aru, et üks osa küsimustest puudutas Lasnamäe kirikut, millele ta püüdiski vastata, aga kõnelemist takistas tugev köhahoog. (Savisaar köhis aeg-ajalt ning üsna raskelt.)

Küsimused olid paljusõnalised, vastused aga Ivanovalt ja Savisaarelt lühidavõitu. 

Jüri Mõisa ja Urmas Sõõrumaa valimisliidu esindajaid koosolekul näha ei olnud. Kuulda oli aga, et Lindakivis pidanuks täna välja kuulutatama liitumine Sõõrumaa-Mõisa valimisliiduga. 

Veidi enne kella seitset sai üritus läbi. Rahvas voolas välja. Kuuma jooki ega saiakest vihmasel õhtupoolikul ei pakutud. 

22 KOMMENTAARI

s
See 26. august 2017, 19:10
ju vana ütlus, kui raha on siis mõistust pole vaja.
l
lugeja 26. august 2017, 11:46
Ebaõnnestunud üritus! Kuidas ikka nii vähe rahvast? Liiga labane tsirkus.Pole vist ka reklaamiraha,vanasti söödeti-joodeti tulijaid aga nüüd? Pooltühi saal,pani nii mõnegi ehk pisaraid valama!
Loe kõiki (22)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtuleht.ee