Mu sõbrants on juba teisel pool kolmekümnendat eluaastat. Ühel ilusal päeval Raekoja platsil mind oodates aga lähenes talle kena kutt ja hakkas juttu rääkima.

Mitte et see kolmekümnendais eluaastaid naisterahva puhul ebatavaline oleks — pigem vanusega enesekindlus ja tähelepanu hulk hoopis kasvab. Tavaliselt tuleb tähelepanu aga neljakümnendais meesterahvastelt, kellel aeg teisele või kolmandale ringile minna.

Sõbrants aga raporteeris mulle, et noormees tutvustas end viisakalt ja teatas, et kahjuks elab ta teises linnas ja on tudeng. Ning et kas tal on huvi mõnikord kohvi jooma minna.

Sõbrants tahtis juba otse poisiklutile kuulutada, et kuule, kas sa tead, millise austusväärses eas prouaga sa üldse räägid?! Samas tundus ta väga nunnu ja ta otsustas tõekuulutamise asemel hoopis kohvijoomise ettepaneku vastu võtta.

„Tead, mõtlesin deidi ajal kogu aeg, et millal peaksin tema vanust küsima!“ itsitas ta.

Muide, alaealisega kohtingule minek või natuke põnevamate pildisõnumite vahetamine on näiteks nii mõneski riigis kriminaalkuritegu. Tuleb passi küsida!

Mu sõbrants oli veendunud, et kreemid ja rohke juurviljade söömine töötab, ning mees peab teda 19-aastaseks rebaseks. Samas, enamik meist nägi 19-aastaselt ilmselt nii mark välja, et seda aega küll tagasi ei tahaks.

Siis aga, nagu alati hetkedel, kui kõik tundub hästi minevat, toodi sõbrants tagasi maa peale.

„Tead, mulle on alati meeldinud vanemad naised! Olin isegi juba 50-aastasega! Kas sul lapsi on?“ uuris kutt jutu jätkuks ja lürpis lattet.

Sõbrants teatas, et läheb vetsu, kuid hiilis salaja uksest välja, ja regi esimesena kõne kosmeetikule.

Ahjaa, ka mina käisin Taavi ja Luisa pulmas. Iseenesestmõistetav, eks. Aga Eestis on ikka jube raske kuulus olla. Korraldad vinge peo ja kõik, millest teised räägivad, on kui palju miski maksma läks.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias