Nonii, minuga juhtus midagi ennekuulmatut. Või noh, kas just ennekuulmatut, kuuleme ju ikka aega-ajalt, et mingi lollikesega midagi sellist juhtub, aga minuga küll mitte, eks!

Mina loomulikult teen oma kontaktidest ja fotodest koopiad. Või vähemalt nii ma arvasin! Seega, kui ma uue telefoni ostsin – sest mark on ju silmnähtavalt vana iPhone'iga ringi käia! – otsustasin ma oma selfie'd lihtsalt arvutist uude telefoni üle kanda. Lihtne, eks.

Mida aga ütleb arvuti? Teie failikoopia on vigane, ülekandmine pole võimalik.
Okei, selge, ilus suvine päev, ning mul polnud probleemi lähemasse telefonipoodi sammud seada. Kes see ikka viitsib käsitsi ükshaaval kontakte üle kanda!

„Kas olete proovinud vana telefoni sisse ja välja lülitada?“ uuris seal patsiga tüdruk. Muidugi, naised ruulivad ja patsid sobivad meile lisaks palju paremini kui patsiga poistele.

Ütlesin, et ei olnud, mille peale neiu tolle lihtsa väikese operatsiooni ette võttis. Kui ta aga telefoni uuesti sisse lülitada üritas, ei juhtunud midagi. Lihtsalt tühjus.

Mida ma nüüd teen? Ma pean uuesti poseerima 3000 selfie't! Ma pean kontakteeruma kõigi oma eksidega läbi feissbuki, et nende numbrid võtta – juhuks kui nad edukaiks tehnoloogiaettevõtjaiks saavad ning ma neid tagasi tahan. Ja siis võiksid nad mu vana mobla ka ära parandada.

Mu ahastust nägi aga üks suvaline india kutt.

„Oota, anna korraks siia, las ma vaatan,“ ütles ta.

Andsin talle kasutu jublaka, ta nokitses nats, ja voilà! Mu elu on päästetud. Ma arvan, et selliseid indialasi peaks Eestis rohkem olema... Tõsi, tänutäheks tahtis ta muidugi mu numbrit saada.

Ahjaa, kas teile käib ka närvidele, kui paarikesed pärast viit aastat koos ikka üksteisest käsi eemale hoida ei suuda? Mu sõbrants käib superlühikestes pükstes ringi, ning ta mees annab talle pidevalt pepu peale laksu! Lisaks amelevad nad iga punase fooritule taga oodates! Millal ometi saab neist kiretu ja salaja üksteist vihkav paarike nagu normaalsetel inimestel kombeks? Irw.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias