Oh jumal! Olen juba kaua aega rääkinud, et mehed on palju emotsionaalsemad, paranoilisemad ja väiklasemad kui naised.

Nüüd aga pidin seda taas omal nahal kogema. Ja mitte ühe, vaid koguni kolme meesisiksusega! Nii et valim on juba teaduslikult kõnekas.

Sattusin suvepuhkuse ajal Lõuna-Eestisse. Käisime sõbrantsidega telkimas, ujumas, grillimas, isegi rullsuuskadega sõitmas. Mehed jätsime koju, sest neist on ka vaja natuke puhata.

Enivei, kohtusin mingis Otepää restos kolme kutiga, kes töötavad minuga samal alal. Arvasin, et nendega on tööalaselt mõtet sidet pidada, ja jagasin välja oma visiitkaardid. Nood lubasid peale puhkust ühendust võtta. Kogu vestlus kestis maksimaalselt kolm minutit.

Üks neist võttis aga juba pool tundi hiljem ühendust. Kõigepealt asus ta mind jälgima Twitteris, Instagramis ning saatis LinkedIni ja Facebooki kutsed. Seejärel saatis ta Whatsappi. Seejärel feissari sõnumi. Ning siis tavalise SMSi. Kuna veetsin terve õhtu sõbrantsidega lõkkeääres meie mehi klatšimas, siis tšekkasin telefoni alles kella kahe paiku öösel ning leidsin kõik need tervitused sealt eest.

„Tere!”

„Tere, miks sa ei vasta?”

„Kas oled hõivatud?”

Panin telefoni öörežiimi peale ja läksin magama. Und aga eriti kauaks ei jätkunud, sest kell kuus hommikul kuulsime väljaspool telki mingit krabinat. Ja siis nägime juba selgelt inimese varju. Appi, mis toimub!

Keegi tegi väljastpoolt telgiluku lahti ja pistis pea sisse. Mul oli juba sääsesprei esimese ettejuhtuva enesekaitsevahendina käes, ning sõbrants hoidis põlenud panni. Pihustasin sääsetõrjuja kohe sissetungijale näkku.

„Aaaah!!! Hullud eided!! See olen kõigest mina!“ oigas sissetungija pärast esmast šokki. „Sa ei vastanud mu sõnumitele, hakkasin muretsema ja otsisin teid su sõbrantsi viimase säutsu koordinaatide abil üles. Miks sa ei vastanud?!”

Ja teised kaks? Ka nemas stalkivad mind meeleheitlikult. Üks laikis instas kõiki mu pilte! Hullumaja.

Ahjaa, mind peetakse välismaal pidevalt venelaseks ja tahetakse läbi otsida. Kas see on rassism?

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias