Juulis toimusid Tallinnas Pae asumis olevas ökosaunas remonditööd. Uuenenud saun on avatud 30. juulist ja ootab külla uusi ja vanu sõpru.

Remondi käigus oli teostatud leiliruumi remont, uuendatud istekohad-pingid. Oli paigaldatud uus ripplagi ja teostatud pisiremont terves hoones.

Saunakompleksi katuse all on eraldi meeste-ja eraldi naistesaun, tunnidušš, kliendisõbraliku teenindusega kohvik ja kvalifitseeritud spetsialistidega ilusalong. Nii meeste-, kui naistesauna ruumides on kaks sauna: suur ja mõnus vihusaun ning hingamisteid tervendav aurusaun.

Pärast korraliku leili on aga suurepärane võimalus minna mugavate istepinkidega varustatud suletud väliterrassile, kuhu pääseb otse pesemisruumist – tõeliselt õige koht, kus lasta kehal lõõgastuda ja hingata värsket õhku.

Pesemisruum on varustatud duššide, istepinkide ja veekraanidega. Karastatud inimestele on aga pakkuda ekstreemdušši. Saunaruumide põrandad on alati mõnusalt soojad ning ei tekki kunagi ohtu, et saunakülastajad võivad külmetuda.

Oma riideid iga saunaline saab hoida oma riietuskapis. Kogu saunakompleks on adapteeritud ka piiratud liikumisvõimega inimestele – avarad sissepääsud riietus-, wc- ja ka saunaruumidesse.

Rohkem infot leiab SIIT!

4 kommentaari

E
Eggo  /   20:02, 1. aug 2017
Kas ökosaun on ka vegansaun?
Ö
ökosaunas  /   20:53, 1. aug 2017
peaks mehed ja naised koos olema.
J
Jaa, jaa, Eggo!  /   06:45, 2. aug 2017
Äkosaunas enne vihtled ja siis sööd viha ka ära.
R
Rs  /   06:53, 2. aug 2017
Ökosauna köetakse seksides?

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias