Foto on illustratiivne. (Mati Hiis)

Tartu Aardla tänava suuremahulised teetööd hakkavad küll lõpule jõudma, kuid neljapäeval ja reedel on liiklus piirkonnas teetööde tõttu veel häiritud.
 
Neljapäeval,  27. juulil kell 9.00 suletakse seoses asfalteerimistöödega liikluseks pool Võru-Aardla ristmikust. Õhtul pärast asfaltkatte jahtumist liiklus ristmikul avatakse. Teine pool ristmikust suletakse asfalteerimiseks reede hommikul kell 9. 

Neljapäeval ja reedel käivad asfalteerimis- ja rekonstrueerimistööd ka Ülenurme-Aardla ristmiku lähistel ja kahe raudtee vahel. Ülenurme tänava teeots on suletud ja jääb suletuks mõneks ajaks.

Soodsate ilmastikuolude korral lõpetatakse Aardla tänaval teetööd reede õhtuks ja see avatakse liiklemiseks.

Teetööde ajal on piirkonnas järgmised liiklusmuudatused:

Liikluseks suletakse Roopa - Võru tänava lõik, avatuks jäävad Pihlaka, Variku ja Roopa sisse- ja väljasõidud. Samuti on avatud Võru-Aardla ristmikul Ülenurme-suunaline parempööre.

Võru-Aardla ristmikule ei pääse ka Ülenurme poolt lähenevalt suunalt. Ümbersõit toimub Alasi ja Jalaka tänava kaudu.

Teised suunad jäävad liikluseks avatuks, kuid arvestama peab teekitsenemise ja ummikuohuga. Reedel ei saa ka Võru tänavalt vasakule Jalaka tänavale keerata.

Muudatused ka bussiliikluses

Linnaliinibuss nr 19 sõidab marsruudil Võru-Kabeli-Raudtee (sõidab Aardla ringini välja, teeb ringil tiiru ja seejärel peatuse) ning sõidab edasi praegusele teekonnale. Tagasi tulles sõidab buss Soinaste - Elva - Suur-Kaar - Raudtee (paremale, ringi juures peatus) ja tagasi Raudtee-Kabeli-Võru ning jätkab oma praegust teekonda

Bussid nr 2 ja 6 sõidavad Aardla-Võru-Kabeli-Raudtee-Aardla ja vastupidi. Roopa tänav on avatud ja buss number 2 saab teenindada ka Variku linnaosa.

Autokeskuse ajutine bussipeatus on viidud Võru tänavale Säästumarketi juurde. Bussid jätkavad sama teekonnaga seni, kuni reede õhtul Aardla tänav avatakse.

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias