Tramm (Jörgen Norkroos)

Seoses Koplisse suunduva trammiliini rekonstrueerimisega alustatakse esmaspäeval,  17. juulil Suure Rannavärava ülesõidu ehitustöödega ja liiklus tänaval suletakse.

Tallinna transpordiameti liiklusteenistus teatab, et liiklus Suure Rannavärava tänaval jääb seoses trammide rööbasteede ehitusega suletuks kuni 1. augustini. Liiklejail palutakse järgida liikluskorraldusvahendite nõudeid ja valida ümbersõiduks sobiv marsruut.

4 kommentaari

L
linnavalitsuselt paluks  /   09:27, 17. juuli 2017
korraliku infot.Kus on täpselt suvised teetööd,mis ajavahemikus ja kuidas on organiseeritud ümbersõidud.Suurelt ja punasega kodulehele,kõikvõimalike viidete ja skeemidega.Praegune teavitus käib pealkirja alla:"Vaadake ise kuidas saate".
D
dr. Mõngel  /   10:24, 17. juuli 2017
Kuule, Sina, "linnavalitsuselt paluks". Sa võiksid ammutada sellist infot mujalt kui "Õhtulehest" siis jääks nii Sinust kui sellest ajalehest, kust eluks vajaliku info hangid, veidigi normaalsem mulje...kahju teist mõlemast.
M
Mahedale Mõnglile  /   10:35, 17. juuli 2017
Käisin linnavalitsuse lehel.Teetööde kaardil olid määratud alad,kus on teetööd või piirangud.Ei mingit infot ümbersõitudest ega liikluskorraldustest.Kaart oli vana ja isegi liiklussuunad valed.
I
ilus pilt  /   15:22, 24. juuli 2017
Väga ilus pilt Suurest Rannaväravast.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias