Dilaila ()

Tundub, et juulikuu nägemine kalendris ajab kõik natuke pöördesse, olgu palav või mitte. Meie kontorit tabab skandaal skandaali järel.
Tuleb välja, et too sama firmaomanik, kes armukesega teleka kaudu vahele jäi, hindab oma personali skaalal ühest kümneni. Ja seda mitte töövõime põhjal. Mina pole pidanud temaga palju kokku puutuma, ent sel nädalal kutsus ta mu lauanaabri oma kontorisse.
„Mari, sa oled tavaliselt umbes kaheksa, aga viimastel nädalatel oled langenud kuue peale. Sa pead tõesti rohkem vaeva nägema. Kui langed viie peale, siis pole sul meie ettevõttes kohta,” olevat ta lausunud.
„Oot, aga ma tõin selles kuus sisse 200 000 eurot müügitulu! Kas mõni klient on minu peale kaevanud?” ei saanud Mari aru.
„Einoh, mina siin tegelen kaebuste ennetamisega! Pane ikka hommikul natuke silmavärvi ja huulepulka peale. Ja mis vormitu kampsun sul seljas on? Osta mõni natuke seksikam kehasse õmmeldud särk, tee ülemised nööbid lahti, ja oledki juba vähemalt seitsme peal tagasi! Kui sind huvitab, siis tean väga head ilukirurgi, kes võiks sinu rindadega midagi teha. Tahad, annan numbri?” pakkus boss.
Selle vestluse peale häkkis Mari kutt firmaomaniku meili sisse ja leidiski nood hinnangud. Te kõik tahate muidugi teada, mis hinde mina sain? Kümme, eks?
Aga ei! Too kiilanev paksmagu pani mulle hindeks üheksa!! Üheksa?! Kas ta üldse teab, kui palju maksavad disainerriided ja iganädalased massaažid? Too 19-aastane kondikubust tšikk vastuvõtust minust küll kuumem pole! Kuid kellele saan ma ebaobjektiivsete hinnangute üle kaebama minna, kui tüüp on firma omanik? Tööinspektsiooni ehk?
Ahjaa, selle suve suurmood on paljaste rindadega pidude väisamine. Okei, mitte siiski päris topless. Swarovsky kristallid ja kehamaalingud ikka peal! Kui mehed võivad palava ilmaga särgi seljast võtta, siis miks mitte ka naised?

1 kommentaar

N
naine peaks ise  /   16:02, 15. sept 2017
neid asju märkama ja ennast mitte käest laskma. Hea kui keegi meelde tuletab aga ju oli siis ka viimane aeg.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias