Ma pole vist veel jõudnud mainida, et minu onu – umbes 60-aastane jõudsalt pensionieale lähenev soliidne härrasmees – tõi jaanipeole endale kaaslaseks umbes 25-aastase ukrainlanna.

Mu ema läks selle peale muidugi padupaanikasse ning nüüd helistab ja sõnumineerib mulle, et peaks mu papsi telefoni üle vaatama ja kas ta võib lahutuse korral minu juurde elama tulla.

Muidugi rahustasin teda, et pole vaja muretseda, ja kust paps endale ikka mõne piltilusa slaavitari leiaks – ta ei oska ju vene keeltki!

Siis aga puhkes meil kontoris samasugune skandaal. Nimelt sponsoreerib minu tööandja ühte tuntud spordiüritust, mida ka telekas üle kantakse. Paketti kuuluvad VIP-pääsmed meie tähtsamatele ninadele. Niisiis otsustaski firma omanik, samuti pensionieale lähenev soliidne härra, istuda ürituse parimatel kohtadel koos oma tüdruksõbraga. Teleülekandes naersime meie, kuidas need kaks ei suutnud ka kaamera ees üksteisest käsi eemal hoida. Mäng käis ja taustal võis näha ühte paarikest musitamas. Päris humoorikas meelelahutus.

Samas ei pidanud seda nii naljakaks firmaomaniku abikaasa, kelle olemasolust meie üldse midagi ei teadnud. Esmaspäeva hommikul oli ta kontoris kohal ning sõimas meid kõiki hooradeks, lubas lahutuse sisse anda ja pool ettevõttest endale saada. Okei, enam see situatsioon meile nii naljakas ei tundunud. Tema mehe armuke ei tööta ju isegi meie firmas!

Kui üks teine eakas kaastöötaja eelmisel nädalal välisreisilt tagasi tuli ja mulle tšekid esitas, kus muuhulgas üritas kulusid tagasi küsida välismaal stripiklubis drinkide ostmise eest, hakkasin lihtsalt südamest naerma. Tõepoolest, vanus on kõigest number, kui huvi seksi vastu nii suur on, et selle nimel kõiksugu riske võetakse!

Ahjaa, nägin soojemate ilmade saabudes samas vanuses onukesi nabapluusi kandmas. Vot sellel kohal tõmbaks ehk siiski piiri ette!

8 kommentaari

T
täiesti  /   08:47, 7. juuli 2017
mõttetu kirjatükk.
N
nohh_jahh  /   09:12, 7. juuli 2017
arvestades, kuidas tädikesed Aaafrikas võsaneegreid jahtimas käivad, võivad onukesed ka omale ühtekoma teist lubada. Nabapluus ja värvitud huuled on siiski liiast jh. Mis spordivõistlusesse "käed külge" puutub, siis arvan, et mängiti peidetud rahatähe mängu, vähemalt ühelt poolelt
N
nohh_jahh  /   09:12, 7. juuli 2017
arvestades, kuidas tädikesed Aaafrikas võsaneegreid jahtimas käivad, võivad onukesed ka omale ühtekoma teist lubada. Nabapluus ja värvitud huuled on siiski liiast jh. Mis spordivõistlusesse "käed külge" puutub, siis arvan, et mängiti peidetud rahatähe mängu, vähemalt ühelt poolelt
H
ha-ha-haa  /   11:56, 7. juuli 2017
Ja inimesed tõesti ei saa aru, et see ei ole ju tõsimeelne artikkel, vaid meelelahutuslik jutuke.
M
Mõtlik  /   13:09, 7. juuli 2017
Kui autosid vahetada, siis ka naisi! Valik olemas! Kas vanad ja koledad või noored ja ilusad? Raha eest saab kõike!....
S
SR  /   18:44, 7. juuli 2017
Peaasi ei tõuseb. Pension, ma mõtlen.
  /   12:50, 12. juuli 2017
Midagi pole imestada, lihtsalt eesti naised ise külmad. Üx 50 a mimmi tõmbas selga roosa topi ja imestas, et teised viltu vaatasid. No oli ka neid rasvavolte halb vaadata.
Aga noored hoolivad oma vãlimusest, treenivad keha ja seks on loomulik vajadus. Ja kasvõi 60 aastasega, vot nii!
K
kõvervänt  /   14:49, 12. juuli 2017
käib räige keppide poleerimine kuna anaalseks olevat jälle moes.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias