Mõnikord saan töökaaslaste käest ikka täitsa x-sõnumeid. Mõtlen, et kas nad ei loe enne saatmist üle, mis nad on kirjutanud, või milles asi. Näiteks boss küsis üks päev, et kas ma saan talle saata meie uue suvepraktikandi numbri, tal olevat vaja seksida.

Olin näost natuke punane ega teadnudki, mida teha – kas rääkida meie personalijuhiga või lihtsalt tuimalt number saata? Niisiis ei vastanud ma talle tükk aega. Paar tundi hiljem tuli boss mulle koridoris vastu ja küsis, et kuidas selle numbriga on. Otsustasin ta tangide vahele võtta ja uurida, kas ta nii suhtubki naistöötajatesse, ja kellega tal veel seksida on vaja.

„Misasja? Nii kirjutasingi või? Hähhähhää, tahtsin öelda, et mul on vaja talle tekstida!! Tekstida!”

Kes ei tea, siis tekstimine tähendab inglise keeles sõnumi saatmist, ehkki mina ei tea küll kedagi, kes seda sõna kasutaks. Ehkki samas ei tea ma ka kedagi, kes oma seksivajadusi 19-aastate tudengitega kaastöötajatele kirjalikult kuulutaks, seega jäägem tema versiooni juurde.

Mina kui tuntud kolumnist muidugi selliseid lihtvigu ei tee. Loen alati kõik hoolikalt läbi! Paar päeva tagasi põhjustasin ometi täieliku sõnumifiasko.

Mu sõbrants postitab 24 tundi päevas beebipilte. Loomulikult on ta üksi suvekodus, eriti kuhugi minna ei saa, ning mis ta muud ikka teeb kui pildistab beebit ja vahetab mähkmeid. Kuni ta beebile loomade kostüüme ei õmble või grimmi tee, on kõike enam-vähem OK. Sellegipoolest, ei taha ma kolm korda tunnis beebipilte saada.

Pilti number 33 vaadates otsustasin teisele sõbrantsile kurta, kuidas ma vihkan Karini beebit ega taha teda enam kunagi näha. Ainult et... Selleasemel panin oma tundepuhangu hoopis meie grupitšätti! Jään nüüd emalõvi rünnakut ootama.

Ahjaa, kes ütles, et igasugu veidrate lõigetega trikood on hea mõte? Mu sõbrantsi rinnal ilutseb südamekujuline päevitusrant!

0 kommentaari

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias