31 kommentaari

M
mmm  /   18:41, 21. juuni 2017
Selle kohta on sobilik järgnev video
https://www.youtube.com/watch?v=GXhJPey3i_A
?
???  /   18:52, 21. juuni 2017
Külmaks ei jäta, aga nälga kindlasti
T
Tegelikult kurb lugu  /   19:03, 21. juuni 2017
Taimetoitlased võivad küll pildi tegemise ajaks manada ette baiamäärikan naeratuse, kuid muidu on nad jube kibestunud tegelased.
Tean mitut noort, kena elurõõmsat naist, kel peas plõks käis ja nad veganiteks pöörasid.
Tulemus oli see, et paari aasta pärast oli neist saanud salkus ja sorakil tigedad vanamutid, kes kõikide peale sisisemisega kaotasid kogu oma sõpraderingi ja liitusid kõikvõimalike radikaalsete liikumistega.
Tean ka ühte meeskodanikku, kes ise ei jõua nüüd enam midagi teha, kuid selleks on tal pere, kes taimetoitlase eest kõik rasked tööd ära teeb. Teiste suhtes hakkas ta ka vaenulikuks.
K
Kas  /   19:15, 21. juuni 2017
olete midagi kuulnud maailma juhtivteadlaste uuringute tulemustest.Ei maksa lehes jama kirjutada.Inimene ei ole mingi veis,et muru näksib.
  /   19:35, 21. juuni 2017
Tubli tüdruk.Viitsib igasugu retsepte välja mõekda.Aga sellest geenimuundatud sojajamast hoiaks küll eemale...
L
Liisu  /   19:36, 21. juuni 2017
Sandra Vungi on väga tore ja tark naine. Tean teda ise. Lisaks on ta hea näide taimetoitlasest, kes ei suru peale kellegile. See on tema valik (kuid ta on ka ainuke, keda tean). Kui varasemalt loetud kommentaarile siis kibestumus algab inimesest, mitte, et sa vegan või taimetoitlane. Taimetoitlane ega vegan ei ole kuid kasutan ta retsepte sest ta teeb tõesti hästi süüa.
H
Heh  /   20:07, 21. juuni 2017
Nii puhta ja tervisliku toidu kohta paistab tal meigi alt ikka väga tõsine akne, eriti tema iga arvestades. Vajalike toitainete puudus?
N
Nyo  /   20:12, 21. juuni 2017
Tead paari vihast taimetoitlast ja kohe üldistad ning paned kõik ühte patta? Loogilist mõtlemist võiksid endas arendada ;)
N
Nyo  /   20:12, 21. juuni 2017
Jube tark oled ikka 😁
A
Aitäh  /   20:14, 21. juuni 2017
Üks inspireerivamaid inimesi üleüldse. Aitäh sulle Sandra! :)
N
Nyo  /   20:14, 21. juuni 2017
Aga kas keegi palus sul muru näksida? Ei! Miks end puudutatuna tunned? Sisemine vastuolu ei lase elada?
K
kunagi oli  /   20:24, 21. juuni 2017
Riia vanalinnas taimetoidurestoran Kõrvits. Hiigla head taimetoidud olid seal. Ainult taimetoidud. mitte, et ma liha ei sööks, aga võimaluse tekkides käisin seal taimetoitu söömas.
J
Juku  /   21:56, 21. juuni 2017
Tean ka tigedat ja vihast veganit, kes proovib nagu islamiusuline kõiki oma usku pöörata. Samas vaatad - ta ei ole ju selle jahu sees õnnelik.
V
Vanamees  /   22:30, 21. juuni 2017
Mind jätab küll külmaks see agitatsioon !
M
mnjah  /   23:00, 21. juuni 2017
üles kasvas ikka segatoidulisena, sellel baasil on mõnda aega hea vastu pidada. Näis, kuidas edasi hakkama saab, kui on aeg lapsed ilmale tuua ja need inimesteks kasvatada - ikka liigiomaselt segatoidul. Ja seda, kui hästi selle toitumishäirega hakkama saab nii kahekümne aasta pärast - elame-näeme. Üldiselt on nii, et loodusest targem naljalt olla ei saa ja kuna maailmas on niigi liiga palju inimesi, siis eks neid veidrusigi on omajagu, loodusel on piisav varu, et eksperimenteerida nendega.
M
memm  /   12:13, 22. juuni 2017
mind ei häiri inimeste söömisharjumused,see on iga täiskasvanud inimese enda asi,aga mind häirib pidev propaganda ja see,kui ma taimetoitlasele külla lähen,siis pean sööma ainult tema toite,aga kui ta mulle külla tuleb,siis loeb pika nimekirja ette,mida tema ei söö ja mida ma tegema pean.Ei mingit viisakust.Kui ta peaks lugu ka minu söömisharjumustest ja teeks mulle minu maitse järgi süüa,siis teeks ma ka ise taimetoitlasele hea meelega,aga nüüd hakkab see vastu ja ajab tigedaks see ülistuslaul.
K
kusti  /   18:20, 22. juuni 2017
No ei usu.
L
liha-viha  /   19:40, 22. juuni 2017
Suuremosa sarikommijatest on siin lihasööjad ja nii ebapädevad ja tigedad, et vajaksid tõsist meditsiinilist abi.
Olen kusagilt lugenud, teadlaste uuringut, kus jõuti arusaamisele, et homo sapiens algul ei söönud liha, vaid oligi ainult taimede sööja ja kui hakkasid tasahilju liha sööma kiskjate eeskujul, läksid ise ka sõjakamaks, vaenulikumaks ning tärkas vägivald, mida tõestavad ka siinsed kommid, põhimõttel;"kui sa nii ei tee nagu mina õigeks pean, siis oled jobu" ainult niipalju neil enam adu ei ole, et sari kommijad on ise kõige suuremad jobud.
D
dr. Org  /   19:42, 22. juuni 2017
asi pole maitses, inimene vajab normaalseks eksisteerimiseks liha! muidugi võid sa ka vegeteerida, aga siis sa eriti palju liikuda ei suuda ja füüsiline töö muutub võimatuks, sest taimetoidus on kalorite määr palju kordi väiksem kui lihas!
T
To memmeke  /   11:34, 23. juuni 2017
Eks iga juut kiida oma kaupa. Varsti tõmbavad lipu üles ja marsivad geipoistega ühes kolonnis.
K
kanakoib  /   13:14, 23. juuni 2017
Nagu ma aru saan, algas preili vastukus loomse vastu tapamajade videosid vaadates.
Jah, see on karm, ometi on kellegi isa või ema seal tööl, liini peal, rapib aina korjuseid. Loomad tuleks ilusti uinutada, eutanaasiaga. Kas see leevendaks veganite meeleseisundit? Kas nad kannavad kunstnahast jopesid, saapaid, kotte, käekellarihmu, ei istu kunagi loomanahale ega nahast diivanile?
Lasku käia, kui see nende südametunnistust vaigistab. Miks vill on tabu? Ega lammast villa pärast ära ei tapeta, samuti ei tapeta kana pärast munemist ära. Ja miks peab kõike - kotlette, hakkliha, grilliivärku, juustu jne - asendma? Veganid ju EI TAHA neid toite, Veganid on ikka peast porgandid.
U
Urrr  /   13:21, 27. juuni 2017
Ma söön seda mida mahetkel tahan. Kui liha ei taha siis võtan mõne puuvilja või juurika. Teinekord teisiti. Keegi ei tule mind sundima üht või teist eelistama.
Mingi loomatapmis videopeale ma küll veganiks ei hakkaks. Vaadaku nad parem videosid kus neid samu taimi mürgitatakse.
Mõni vegan on tore - ei suru oma usku peale. Elab ise ja laseb teistel elada. Mõne puhul aga on kas mõistus kannatada saanud - pidevalt vingub, et lihasööjad pahad ja veganlus see kõige õigem.
U
Urrr  /   13:23, 27. juuni 2017
Siin on üks kommentaar "Olen kusagilt lugenud, teadlaste uuringut, kus jõuti arusaamisele, et homo sapiens algul ei söönud liha". Kohe kindlasti suutsid teadlased teha kindlaks mida väga ammusel ajal keegi sõi. Kõik mis on kunagi enne meid juhtunud on pelgalt oletus. Need oletused kalduvad kord ühele - kord teisele poole. Tõde sealt otsida ei maksaks.
N
Naine32  /   12:25, 29. juuni 2017
Väga tubli neiu ja väga maitsvad toidud on tõest. Paljud temaraamatust on isegi meie igapäevamenüüs :)
J
Jänku  /   14:56, 29. juuni 2017
Nõus!
M
Mark  /   17:25, 29. juuni 2017
Siin kohal sooviks, siis teada, et miks on liha vajalik. Võin oma teadmiste põhjal öelda, et inimesena pole meil evolutsiooniga arenenud füsioloogiliselt ühtegi tunnusjoont, mis teeks meist segatoidulise. Kui oled vastuarvamusel, siis paluks siinkohal nimetada üks"trait"(tunnusjoon), mis tõestaks vastupidist.
M
mimm  /   00:21, 30. juuni 2017
Kui nii mõnigi siinsetest nn. sarikommijatest kirjutab sorakil juustega taimetoitlastest vanamuttidest või mehest kes pastakatki tõsta ei jõua siis mina tean jälle palju selliseid liha-fänne kes on raskelt ülekaalulised, lodevad, halvasti haisevad ja erinevate haiguste käes vaevlevad isikud.Ja teadmiseks et suurem enamus India ja ka osa Aasia rahvastikust on taimetoitlased ja ülla-ülla, täiesti toimivad, ei olegi maha surnud või veisteks muutunud!!
N
Nojah  /   02:03, 30. juuni 2017
Aga kui liha hais ajab inimesel sydame pahaks siis mis mõtet teda sinna kana praadima panna? Kui sulle nii vastu käib talle söögi tegemine siis lihtsalt ytle et võtaks omad toidud kaasa, easy.
L
lihatoiduline terve inimene  /   19:18, 16. juuli 2017
"taimseid juuste, vorste, koort, kotlette, jäätist "...Ei tea,mis rasva seal kotletis kasutatud on,ah?
S
Seni kuni  /   17:04, 17. aug 2017
inimene liha sõi, olid hambad terved, kui põllumajandus arenes, hakati teravilja tarvitama toiduks, hakkasid ka hambad lagunema. See on fakt. Tänapäeva veganid paljunevad arut
  /   17:06, 17. aug 2017
Tänapäeval veganid nö paljunevad arutult, sest neil on elu liiga kergeks läinud, aega ja raha liiga palju käes, midagi eriti teha ei ole. Siis saavad kõigile oma tarepõrsa-tarkust näidata.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias