(Teet Malsroos)

Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli direktori Aarne Saluveeri viimaseks tööpäevaks jääb juuli lõpp.

Saluveer esitas lahkumisavalduse juba enne auditi valmimist ning tema viimaseks tööpäevaks jääb 31. juuli, kinnitas haridus- ja teadusministeeriumi pressiesindaja Aire Koik Õhtulehele.

Salzburgis viibiv Aarne Saluveer ütles Õhtulehele, et see oli tema ainuisikuline otsus ja mingit survet lahkumiseks talle ei esitatud. "Minu otsus on ikkagi minu otsus," ütles Saluveer.

Aprilli alguses lahvatas tüli Saluveeri ja sama kooli õpetajate vahel, põhjuseks oli muutunud palgakorraldus, millega kaasnenud töölepingute muudatusi polnud töötajad nõus allkirjastama.

5 kommentaari

M
maiden  /   15:32, 15. juuni 2017
Antud olukorras kõige õigem lahendus. Konflikt direktori ja kooli teiste pedagoogide vahel oli läinud liiga suureks, see oleks edaspidi juba õppetööd häirima hakanud.
H
hiiuvana  /   15:40, 15. juuni 2017
ta nii kuri inimene, karjub üsna ilmasjata
J
jõuluvana  /   16:42, 15. juuni 2017
oleks õigel ajal vehkat teinud oleks veel medaleid rinnaesise täis saanud
B
banana  /   18:57, 15. juuni 2017
vara on rõõmustada. eestis on kombeks uus ja hullem.
K
Kõva Ketas  /   16:40, 16. juuni 2017
Aarne Saluveerule on see kindlasti suur kaotus, tööd on ju rügatud eesti muusika heaks nii, et turi märg ja nüüd siis nõndaviisi tasutakse.
Suur kaotus Aarne direktorikohast ilma jätmisega on ka Viimsi vallale kus nüüd maksu laekumine väheneb ja vallaeelarves raha vähem. Saaks ikka kuidagi ajaratast tagasi keerata nagu vanasti oli, siis on ka sügisestele valimistele selgesilmsem minna

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias