Pean tunnistama, et olen innukas Malluka blogi lugeja. Tõepoolest, mõnel pühapäevaõhtul, kui peaksin varakult voodis olema, võin seal surfata tundide kaupa. Ja kell ongi juba kaks öösel ja nelja tunni pärast äratus... Ups!

Hiljuti tuli teemaks, kuidas Eesti naised endale mehi leiavad, ja kust on üldse normaalset meest mõtet otsida. Ega ometi Tinderist?! Selgus, et mõned on Tinderist leidnud küll.

Enivei, sellest hoolimata, et mul on juba pikemat aega mees olemas, asusin huviga tuhnima kaaslugejate kommentaarides, et kuidas nad ikka oma abikaasade ja laste isadega tuttavaks on saanud.

Ja oh üllatust! Tundub, et tüüpiline Eesti naine kohtub oma unistuste printsiga nii:

1. Väike veiniõhtu sõbrantsidega;

2. Silma jääb mõni kompu kutt – näiteks mööda Viru või Rüütli tänavat koju vaarudes;

3. Naine läheb kutti piirama ja enne ära ei lase, kui mees sipleb võrgus;

4. Järgmisel hommikul, või paar päeva hiljem, ärkavad nad koos voodis, saavad aru, et oli armastus esimesest silmapilgust, ning jäävadki samast päevast kokku elama.

5. Abielu ja lapsed.

Mina olen küll tundnud armastust esimesest silmapilgust, aga siis lasi kutt mul selle koos voodis ärkamise osaga nii kaua oodata, et samal nädalal koos elama hakkamine kuidagi ei õnnestunud.

Enivei, sõbrapoisid räägivad, et naise muretsemine olevat jube raske. Biffid lasevad endal järel joosta, kalleid kinke teha, ja pärast saab ehk heal juhul musi.

Mehed, Eesti naistega peab kasutama hoopis teist strateegiat! Kui naine on huvitatud, võtab ta ise telefoninumbri, helistab, korraldab romantilise deidi ja broneerib perekonnaseisuametisse aja. Ise nende tagaajamine ei vii ilmselgelt mitte kuhugi.

Ahjaa, mingi singapurlane pakkus mu sõbrantsile kümme tonni, et temaga viisa saamiseks fiktiivabielu sõlmida. Ka rikka mehe õnge otsa saamine pole kunagi varem nii lihtne olnud! Kas too kena ja jõukas kutt tõesti arvab, et mu sõbrants annab talle hiljem niisama lihtsalt lahutuse?

3 kommentaari

M
mmm  /   17:46, 8. juuni 2017
"Enivei, sõbrapoisid räägivad, et naise muretsemine olevat jube raske. Biffid lasevad endal järel joosta, kalleid kinke teha, ja pärast saab ehk heal juhul musi."
Tänapäeval tundub tõesti, et kui naine huvi üles ei näita, siis ega suurt mõtet teda taga ajada pole. Võib ju meelitada, keelitada, kinke teha, aga see kõik on mõttetu tegevus, sest tulemus puudub.
L
LoIIi kana soig  /   16:52, 9. juuni 2017
Ükski mees ei taha sellist naist, kes ise jookseb perekonnaseisuametisse aega kinni panema :D . Kiire kepi nimel ollakse valmis teatud mööndusteks, aga see on kõik. Ja need rikkad simgapurilased osutuvad hiljem just nii jõukateks, kui selle viisa eest oli vaja välja käija. Võta on kanaaju kokku ja proovi mõelda, milleks rikkale inimesele on vaja sinusugusega viisa pärast abielluda :D Rikas ostab siia kinnisvara ja lihtsalt tuyleb elama, kui üldse tahab, tal sealgi hea. Võta ennast nüüd kokku ja ära kujuta ette :D
T
Tuleb..  /   16:54, 12. juuli 2017
ruttu tootvale tööle suunata. siin on ju liiga palju vaba aega mõtetusteks.

Kontakt

Telefon +372 614 4181
linnaleht@linnaleht.ee

Linnaleht sotsiaalmeedias